تنها راه مقابله با تفکر ناکارآمد نشان دادن انقلاب اسلامی توسط دشمنان، اتحاد ماست
تنها راه مقابله با تفکر ناکارآمد نشان دادن انقلاب اسلامی توسط دشمنان، اتحاد ماست

به گزارش پایگاه خبری شهرمینو، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز (۱۹ بهمن) که با حضور نمایندگان مجلس در شورای اسلامی، فرمانداران، بخشداران، مسؤولان نظامی و لشکری و مدیران استانی در جلسه شورای اداری استان که در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد، بیان کرد: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و رهایی ملت از استبداد […]

به گزارش پایگاه خبری شهرمینو، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز (۱۹ بهمن) که با حضور نمایندگان مجلس در شورای اسلامی، فرمانداران، بخشداران، مسؤولان نظامی و لشکری و مدیران استانی در جلسه شورای اداری استان که در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد، بیان کرد: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و رهایی ملت از استبداد یاداور ایثار و گذشت مردم انقلابی کشور است که این ایام بخشی از تاریخ پرفروغ و پرتلالو نه تنها انقلاب اسلامی بلکه تاریخ بلند ایران است.

وی ادامه داد:اتفاقی که در سال ۱۳۵۷ به رهبری امام راحل و با حمایت و پشتیبانی مردم رخ داد و به سرانجام رسید یکی از بزرگ‌ترین انقلاب‌های جهان به شمار می‌رود. هر انقلابی در دنیا به شعاع جغرافیایی و سیاسی اثر گذار بوده اما هیچ کدام از این انقلاب ها به اندازه انقلاب اسلامی نتوانسته اینچنین تاثیری را بر جهان بگذارد .

امیری با اشاره به موضوع ایجاد اشتغال و ریشه کنی فقر گفت : در حال حاضر مهم ترین نیاز کشور بحث اشتغال و ارتقا سطح معیشت مردم است و به همین دلیل دولت برنامه جدی برای ریشه‌کن کردن فقر مطلق و سامان دادن به اشتغال دارد که از این‌رو در بودجه سال ۹۷ نیز بر آن تأکید ویژه شده  و برای رسیدن به این مقصود نیازمند همراهی و همکاری تمامی مسئولان، نمایندگان مجلس و قوه قضائیه است.

این مسئول تأکید کرد: همه باید تلاش کنیم چه اصول‌گرا چه اصلاح‌طلب، تمام سلیقه‌ها، همه و همه باید متحد باشند تا با توطئه دشمنان برای القای ناکارآمد نشان دادن انقلاب اسلامی است، مقابله کنیم چراکه راه دیگری غیر از انسجام و اتحاد برای امنیت، آزادی واستقلال که مهم‌ترین شعارها در انقلاب اسلامی بود، نخواهیم داشت.


معاون پارلمانی رئیس جمهور در پایان
یادآور شد: انشالله با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال برگ زرین دیگری به افتخارات جمهوری اسلامی می افزایم.

شرکت در گردهمایی گرامیداشت حماسه ۱۹ بهمن مردم تاکستان و حضور در جشن انقلاب و شرکت در آیین بهره برداری از یک طرح صنعتی از دیگر برنامه های سفر یکروزه معاون پارلمانی رئیس جمهور به قزوین است.