احداث دارالقرآن و نمازخانه در فضاهای ورودی و خروجی شهر اقبالیه
احداث دارالقرآن و نمازخانه در فضاهای ورودی و خروجی شهر اقبالیه

به گزارش خبرگزاری شهرمینو؛ در جلسه ائمه جماعات که روز یکشنبه در شهرداری اقبالیه تشکیل شد؛ ائمه جماعات مساجد اقبالیه ضمن اشاره به مشکلات فرهنگی، عمرانی و فضای مجازی خواستار آموزش عملی قرآن و سرمایه گزاری در بحث موسسات قرآنی در سطح شهر اقبالیه شدند. در ادامه جلسه حجت الاسلام فاطمیان امام جمعه شهر اقبالیه […]

به گزارش خبرگزاری شهرمینو؛ در جلسه ائمه جماعات که روز یکشنبه در شهرداری اقبالیه تشکیل شد؛ ائمه جماعات مساجد اقبالیه ضمن اشاره به مشکلات فرهنگی، عمرانی و فضای مجازی خواستار آموزش عملی قرآن و سرمایه گزاری در بحث موسسات قرآنی در سطح شهر اقبالیه شدند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام فاطمیان امام جمعه شهر اقبالیه اظهار کرد: بیشتر شهروندان شهر اقبالیه از نظر وضع اقتصادی در وضعیت مطلوبی به سر نمی‌برند.

وی ادامه تصریح کرد: مصلی شهر اقبالیه نیازمند درآمدزایی از طریق انجام پروژه‌های عمرانی است.

امام جمعه شهر اقبالیه ضمن بیان اینکه درمانگاه و بیمارستان از مطالبات اصلی شهروندان اقبالیه است افزود: شهردار باید به شرح عملکرد شهرداری در نماز جمعه بپردازد و کارکردهای شهر را به خصوص در بخش درمانی بیان کند.

در پایان جلسه مهران اکبرپور شهردار شهر اقبالیه در خصوص رسیدگی به مشکلات ائمه جماعات مساجد ضمن تاکید به بهره‌گیری از رهنمودهای قرآنی قول احداث دارالقرآن، احداث نمازخانه در فضاهای ورودی و خروجی شهر، احداث تالار شهرداری به جهت تسهیل در امر ازدواج، تبلیغات بصری و استفاده بهینه از فضاهای مفید شهر به جهت ترویج مباحث اخلاقی و قرآنی، تلاش در جهت ریشه کن کردن معضل اعتیاد در سطح شهر، احداث حوزه علمیه خواهران و برادران و احداث بیمارستان را داد.