ارائه خدمات رایگان
ارائه خدمات رایگان

به گزارش پایگاه خبری شهر مینو؛ مردم شریف شهر محمود آباد نمونه امروز قبل از اجرای فریضه نماز جمعه این شهر توسط دکترجعفری به صورت رایگان مورد درمان قرار گرفتند و مشکلات بهداشتی و درمانی خود را برای پیشگیری و رفع بیماری های خود با دکتر به صحبت پرداختند. با توجه به این که تحول […]

به گزارش پایگاه خبری شهر مینو؛ مردم شریف شهر محمود آباد نمونه امروز قبل از اجرای فریضه نماز جمعه این شهر توسط دکترجعفری به صورت رایگان مورد درمان قرار گرفتند و مشکلات بهداشتی و درمانی خود را برای پیشگیری و رفع بیماری های خود با دکتر به صحبت پرداختند.

با توجه به این که تحول در آموزش به بیمار برای رسیدن به نتیجه مطلوب درمانی و کاهش عوارض بیماری ها ضروری است ازاین رو دکتر جعفری با هماهنگی های صورت گرفته توسط مسئولین شهری محمودآبادنمونه ظهر روز جمعه در مصلی این شهر حضور یافت که در همان ساعات اولیه بیماران زیادی را مورد درمان قرار داد تمامی بیماران خانم و اقایی که امروز مورد درمان قرار گرفته اند پزشک به صورت خصوصی مشکلات آنها را بررسی کرده و به آنان منتقل کرده است.

افرادی که نیز به درمان در مراحل بعدی نیازمند بودن را برای ادامه درمان راهنمایی های لازم را انجام دادند.

تمامی افرادی که از خدمات رایگان امروز اعم از تنظیم فشار و سایر کارهای پزشکی استفاده کرده رضایت کاملی داشتند.

لازم به ذکر است جلسه پرسش و پاسخ در زمینه های مختلف  هر هفته یک ساعت قبل از اجرای فریضه نماز جمعه در مصلی نماز جمعه شهر محمودآبادنمونه با حضور مسئولین و عوامل استانی برگزار می شود.

 

خبرنگار : حسین طاعتی