فرمانده ناحیه امام سجاد (ع) قزوین:

اسکان بیش از ۲۰۰۰ نفر در مساجد و منازل شهر اقبالیه

فرمانده ناحیه امام سجاد (ع) قزوین بیان کرد : بسیجیان حوزه مقاومت سیدالشهداء(ع) شهر اقبالیه در محور مواصلاتی قزوین-زنجان (جاده قدیم) در حال کمک رسانی و تهیه اسکان هستند که با کمک دستگاه های اجرایی تا کنون ۱۵۰۰ نفر را در مساجد و حسینیه و تعداد ۴۵۰ نفر منزل شخصی مردم شهر اقبالیه اسکان داده شده اند.

مهدی صادق پور فرمانده ناحیه امام سجاد (ع) قزوین در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو ضمن اشاره به کولاک و بارش برف روزهای اخیر گفت : پاسدران و بسیجیان سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین به مسافران و در راه ماندگان کمک و امداد رسانی کردند.

وی در ادامه گفت : با توجه به بارش برف، کولاک و سرمای شدید درمسیرهای مواصلاتی استان چند مسیر ارتباطی به همین علت بسته شده است و موجب شده است که مسافران زیادی در راه بمانند.

صادق پور در ادامه اظهار داشت : در همین راستا، پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه امام سجاد(ع)قزوین اقدام به کمک رسانی و تهیه محله های اسکان آماده شده  و تهیه غذا با همکاری دیگر بخش ها کرده اند .

فرمانده ناحیه امام سجاد (ع) قزوین در ادامه بیان کرد : بسیجیان حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء(ع) شهر اقبالیه در محور مواصلاتی قزوین زنجان (جاده قدیم) در حال کمک رسانی و تهیه اسکان هستند که با کمک دستگاه های اجرایی تا کنون ۱۵۰۰ نفر را در مساجد و حسینیه و تعداد ۴۵۰ نفر منزل شخصی مردم شهر اقبالیه اسکان داده شده اند.

وی در پایان گفت : بسیجیان حوزه مقاومت بسیج ابوذر شهر محمودآباد نمونه و حوزه نه دی کوهین در محور مواصلاتی قزوین رشت اقدام به کمک رسانی و تهیه اسکان مورد نظر کرده اند که با کمک دستگاه های اجرایی تا کنون ۵۰۰ نفر را در مساجد و حسینیه اسکان داده اند.

۳,۷۲۹ total views, 18 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB