اسکان بیش از ۲۰۰۰ نفر در مساجد و منازل شهر اقبالیه
اسکان بیش از ۲۰۰۰ نفر در مساجد و منازل شهر اقبالیه

مهدی صادق پور فرمانده ناحیه امام سجاد (ع) قزوین در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو ضمن اشاره به کولاک و بارش برف روزهای اخیر گفت : پاسدران و بسیجیان سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین به مسافران و در راه ماندگان کمک و امداد رسانی کردند. وی در ادامه گفت : با توجه […]

مهدی صادق پور فرمانده ناحیه امام سجاد (ع) قزوین در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو ضمن اشاره به کولاک و بارش برف روزهای اخیر گفت : پاسدران و بسیجیان سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین به مسافران و در راه ماندگان کمک و امداد رسانی کردند.

وی در ادامه گفت : با توجه به بارش برف، کولاک و سرمای شدید درمسیرهای مواصلاتی استان چند مسیر ارتباطی به همین علت بسته شده است و موجب شده است که مسافران زیادی در راه بمانند.

صادق پور در ادامه اظهار داشت : در همین راستا، پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه امام سجاد(ع)قزوین اقدام به کمک رسانی و تهیه محله های اسکان آماده شده  و تهیه غذا با همکاری دیگر بخش ها کرده اند .

فرمانده ناحیه امام سجاد (ع) قزوین در ادامه بیان کرد : بسیجیان حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء(ع) شهر اقبالیه در محور مواصلاتی قزوین زنجان (جاده قدیم) در حال کمک رسانی و تهیه اسکان هستند که با کمک دستگاه های اجرایی تا کنون ۱۵۰۰ نفر را در مساجد و حسینیه و تعداد ۴۵۰ نفر منزل شخصی مردم شهر اقبالیه اسکان داده شده اند.

وی در پایان گفت : بسیجیان حوزه مقاومت بسیج ابوذر شهر محمودآباد نمونه و حوزه نه دی کوهین در محور مواصلاتی قزوین رشت اقدام به کمک رسانی و تهیه اسکان مورد نظر کرده اند که با کمک دستگاه های اجرایی تا کنون ۵۰۰ نفر را در مساجد و حسینیه اسکان داده اند.