اعتراض مردم به وضع اقتصادی و ناکارآمدی مسئولان و دولت مردان است
اعتراض مردم به وضع اقتصادی و ناکارآمدی مسئولان و دولت مردان است

به گزارش خبرگزاری شهرمینو؛ امروز نماز جمعه شهر اقبالیه توسط حجت الاسلام فاطمیان برگزار شد و فاطمیان ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها محضر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و تمام مسلمانان و شیعیان اظهار کرد: بانوان باید آن حضرت را به عنوان بهترین الگو در سبک زندگی، تربیت فرزندان، […]

به گزارش خبرگزاری شهرمینو؛ امروز نماز جمعه شهر اقبالیه توسط حجت الاسلام فاطمیان برگزار شد و فاطمیان ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها محضر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و تمام مسلمانان و شیعیان اظهار کرد: بانوان باید آن حضرت را به عنوان بهترین الگو در سبک زندگی، تربیت فرزندان، دفاع از مقام ولایت، عفت، پاکدامنی و حجاب الگوی خود قرار دهند .
در ادامه امام جمعه شهر اقبالیه ضمن تشکر از تمامی امت بابت حضور پرشکوه و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن به پیام مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن استقامت در برابر استکبار ستیزی ،ایجاد عدالت اجتماعی بود و مظهر اقتدار حقیقی نظام و انقلاب بود.
وی افزود: بسیاری از رژیم ها با پول و سلاح و پشتیبانی جهانی علی الظاهر احساس قدرت میکنند ولی قدرت حقیقی  زمانی است که با پشتیبانی و عنایت الهی به دست می آید که مظهر آن حمایت و حضور عظیم و و اراده مردم است که به این نظام اقتدار بخشیده است.
فاطمیان با بیان اینکه حضور مردم یک سلاح برای ماست گفت:  برنده تر از این سلاح، اراده و ایمان مردم است که با همراهی با دولت به سلاحی کوبنده تبدیل شده است.

امام جمعه ی شهر اقبالیه یادآور شد: از دیگر پیام مقام معظم رهبری راجع به حادثه ی بزرگ و پرشور راهپیمائی ۲۲ بهمن ۹۶  پاسخ قاطع و دندان شکن به بیگانگان و دشمنان و سست عهدان بود و از طرفی مسئولان به پشتیبانی همین مردم؛ با استقامت کامل ، روحیه ی انقلابی و عمل جهادی به ملت عزیز خدمت کنند و از آرمان های انقلاب دفاع کنند.

وی تصریح کرد: در ضمن ملت عزیز با حضورشان اعلام برائتی آشکار و پررنگ از آتش افزروزان و اغتشاشگران داشتند و دیگر بُعد اعتراضاتشان به نظام و انقلاب نیست بلکه به ناکارآمدی برخی مسئولان و دولتمردان است. و باید دولت مردان با اقدامات جهادی به اجرای اقتصاد مقاومتی بپردازند.
حجت الاسلام فاطمیان در آخر بیان کرد:خدا را شاکریم که بعد از امام خمینی  رحمت الله علیها، اسکان و اداره ی کشور به مقام معظم رهبری امام خامنه ای افتاد. ایشان علی رغم همه دشمنی ها توانستند قدرت، عظمت و ثبات را در عین حال پیشرفت، استقلال و توانمندی را برای مردم ایران به ارمغان آورد.