فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین :

اعزام دانش آموزان خواهر شهرستان قزوین به مناطق عملیاتی غرب کشور

مهدی صادق پور فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین بیان کرد : اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی خواهران شهرستان قزوین به استعداد سه دستگاه اتوبوس و با همکاری آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام خواهند شد.

مهدی صادق پور فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت و گو با خبرنگار شهرمینو اظهار داشت: اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی خواهران شهرستان قزوین از شهرهای اقبالیه، محمودآباد، کوهین، طارم، الموت و چوبیندر در قالب یک کاروان به استعداد سه دستگاه اتوبوس و با همکاری آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: تاریخ حرکت این کاروان روز سه شنبه ۲۵ مهر ماه سال جاری از مقابل عوارضی قزوین-زنجان می باشد.

صادق پور با اشاره به اینکه زائرین به مدت دو روز از مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد افزود: این کاروان با ۳ اتوبوس و شامل ۱۴۵ دانش آموز دختر از مدارس سطح شهرستان به این مناطق اعزام می شوند.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین تصریح کرد: کاروان راهیان نور این شهرستان از موزه دفاع مقدس همدان، تنگه مرصاد، قصرشیرین، پاوه، کوه های بازی دراز، چند یادمان و پادگان نظامی بازدید خواهند کرد و در رزمایش شبانه نیز شرکت خواهند نمود.

وی در پایان به اهداف کاروان های راهیان نور اشاره کرد و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی و آشنایی با رشادت های رزمندگان اسلام از مهمترین اهداف کاروان های زیارتی راهیان نور است.

۴۴۵ total views, 3 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB