شناسه خبر : 34022
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
صبح امروز صورت گرفت؛

اعزام دانش آموزان دختر دوره متوسطه شهرستان قزوین به مناطق عملیاتی غرب کشور

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) گفت: صبح امروز اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی خواهران شهرستان قزوین از شهرهای اقبالیه، محمودآباد، کوهین، طارم، الموت و چوبیندر به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

 

مهدی صادق پور فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی بسیج اظهار داشت: صبح امروز اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی دختر شهرستان قزوین از شهرهای اقبالیه، محمودآباد، کوهین، طارم، الموت و چوبیندر با همکاری آموزش و پرورش ناحیه یک به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

 

وی تصریح کرد: این اردو در قالب یک کاروان به استعداد سه دستگاه اتوبوس و به تعداد ۱۵۰ نفر از دانش آموزان و عوامل اجرایی به این مناطق راهی شدند.

 

صادق پور خاطر نشان کرد: زائرین به مدت دو روز از موزه دفاع مقدس همدان، تنگه مرصاد، قصرشیرین، پاوه، کوه‌های بازی دراز، چند یادمان و پادگان نظامی بازدید خواهند کرد و در رزمایش شبانه نیز شرکت خواهند نمود.

 

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: تهیه و توزیع بسته فرهنگی، اجرای مسابقات فرهنگی، ادعیه، اقامه نماز از برنامه‌های فرهنگی اردوهاست و به همراه این کاروان‌ها روحانی و راویان هشت سال دفاع مقدس که در این عملیات ها حضور داشتند، در هر اتوبوس حضور دارند.

 

وی در پایان به اهداف کاروان‌های راهیان نور اشاره کرد و گفت: راهیان نور یک حرکت عظیم فرهنگی است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی و آشنایی با رشادت های رزمندگان اسلام از مهمترین اهداف کاروان های زیارتی راهیان نور است.

۲۷۸ total views, 2 views todayپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB