شناسه خبر : 34333
۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۸
نماینده آستان قدس رضوی درشهر اقبالیه:

اعزام زائر اولی‌ها به مشهد مقدس/توزیع اطعام رضوی بین نیازمندان درشهراقبالیه

نماینده آستان قدس رضوی درشهر اقبالیه بیان کرد : از جمله برنامه‌های نمایندگی آستات قدس رضوی جذب زائر اولی‌ها و اعزام آن‌ها به مشهد است. مردمانی که به علت عدم تمکن مالی تا به حال به مشهد مشرف نشده‌اند و دارای حداقل سن ۴۰ سال باشند می‌توانند با مراجعه به نمایندگی آستان قدس به طور رایگان باهزینه آستان قدس رضوی به مدت ۳ شبانه روزی مهمان امام رضا(ع) در مشهد مقدس باشند.

 
به گزارش خبر گزاری شهر مینو؛ حجت الاسلام وحید مهری نماینده آستان قدس رضوی درشهر اقبالیه در خصوص خادم یاری گفت: پس از مدت کمی از شروع به کار نمایندگی آستان قدس رضوی در اقبالیه در ۳ آبان، کلاس خادم یاری در فرهنگسرای معلم اقبالیه با حضور ۱۵۰ نفر آغاز شد.
مهری عنوان کرد: از جمله برنامه‌های نمایندگی آستات قدس رضوی جذب زائر اولی‌ها و اعزام آن‌ها به مشهد است. مردمانی که به علت عدم تمکن مالی تا به حال به مشهد مشرف نشده‌اند و دارای حداقل سن ۴۰ سال باشند می‌توانند با مراجعه به نمایندگی آستان قدس به طور رایگان باهزینه آستان قدس رضوی به مدت ۳ شبانه روزی مهمان امام رضا(ع) در مشهد مقدس باشند.
مهری افزود: توزیع اطعام رضوی بین نیازمندان درشهراقبالیه، دیدار و سرکشی از بیماران بستری در منازل، دیدار و سرکشی از ایتام سادات، توزیع بسته‌های مواد غذایی بین نیازمندان شهر، مشارکت در اردوهای جهادی، کمک به دانش‌‌آموزان، دانشجویان و طلاب نیازمند و محروم و اعزام خادم یاران بهداشت ودرمان به مناطق محروم شهر از دیگر برنامه‌های آستان قدس رضوی در اقبالیه است.
وی در ادامه تصریح کرد: ۲۵ درصد کمک‌ها توسط آستان قدس رضوی و ۷۵ درصد باقی مانده به کمک خیرین و نذورات مردم تهیه می‌شود.
مهری ضمن بیان اینکه تاکنون در اقبالیه مکانی برای جمع نذورات به آستان قدس رضوی مهیا نشده است افزود: مردم برای تحقق و حمایت از نیازمندان می‌توانند نذورات خود را به دفتر امام جمعه شهر اقبالیه و مسجد فاطمه زهرا(س) اقبالیه اهدا کنند.
نماینده آستان قدس رضوی عنوان کرد: با فرا رسیدن دهه آخر ماه صفر خدمت‌رسانی ویژه‌تر می‌شود و افرادی که روضه‌ی خانگی به مناسبت شهادت امام رضا(ع) برگزار می‌کنند می‌توانند به شماره ۹۰۳۱۲۳۶۴۵۰ پیامک دهند و هدیه پرچم متبرک به آستان قدس رضوی را به آنان اهدا خواهد.

۴۷۴ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB