اعزام کاروان قزوین به سمت سرزمین نور
اعزام کاروان قزوین به سمت سرزمین نور

  مهدی صادق پور فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین با تبریک سال نو و با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری اظهار داشت: نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری بعنوان چراغ هدایت و یک راهنما برای همه مسوولین و آحاد مردم است و باید تمام تلاش خود را جهت تحقق سعار امسال […]

 

مهدی صادق پور فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین با تبریک سال نو و با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری اظهار داشت: نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری بعنوان چراغ هدایت و یک راهنما برای همه مسوولین و آحاد مردم است و باید تمام تلاش خود را جهت تحقق سعار امسال یعنی حمایت از کالای ایرانی انجام دهیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در ایام نوروز (۵ فروردین ۹۷) ۱۰۰۰ نفر از بسیجیان و مردم شریف شهرهای اقبالیه، محمود آباد، الموت و طارم سفلی، کوهین و شینقر با همکاری ادارات و بخش های مربوطه، در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیانی جنوب کشور اعزام خواهند شد.

صادق پور عنوان کرد: ۸۰۰ نفر از زائرین در قالب کاروان و ۲۰۰ نفر هم زائرین خود جوش و خارج از کاروان در اردوگاه صاحب الامر عج خرمشهر به کاروان می پیوندند.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات شهرستان قزوبن یادآور شد: زائرین در طول مدت حضور خود که به مدت ۴ روز می باشد، از برخی مناطق عملیاتی از جمله شلمچه، طلائیه، هویزه، دهلاویه، اروندکنار، معراج شهداء و … بازدید خواهند کرد .

وی با بیان اینکه برنامه های متنوعی برای زائرین در طول سفر تدبیر شده است، یادآور شد: برنامه های متنوع فرهنگی از قبیل: تهیه و توزیع بروشور، اقلام فرهنگی، برگزاری مسابقات فرهنگی و اهداء جوائز انجام خواهد گرفت و تلاش شده است که اردوهای راهیان نور با بهترین کیفیت نسبت به سالهای گذشته برگزار شود.

صادق پور یکی از اهداف این اعزام ها را آشنایی نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت خواند و گفت: شهدا الگویی مناسب برای جوانان و نوجوانان  هستند تا با پیروی از سیره شهدا در مسیر اسلام و انقلاب قدم بگذارند.

این مسوول بیان کرد: کمترین حق این شهدا، قدردانی ما از آنان است و آن که آرمان‌های آنان را زنده نگاه داریم و اهداف و مسیر آن‌ها را دنبال کرده و تداوم بخشیم.