صبح دیروز صورت گرفت:

اعزم ۱۱۰۰ نفر از زائرین شهرستان قزوین به اردوی راهیان نور

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: صبح امروز 1100 نفر از بسیجیان و مردم شهرستان قزوین به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو ، با تبریک سال نو اظهار کرد: صبح امروز ۱۱۰۰ نفر از بسیجیان و مردم شریف شهرهای اقبالیه، محمود آباد، الموت و طارم سفلی، کوهین و شینقر با کمک ادارات و بخش های مربوطه، در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیانی جنوب کشور اعزام شدند.
وی خاطر نشان کرد: زائرین در طول مدت حضور خود که به مدت ۴ روز می باشد، از برخی مناطق عملیاتی از جمله شلمچه، طلائیه، هویزه، دهلاویه، اروندکنار، معراج شهداء و … بازدید خواهند کرد .
رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات شهرستان قزوین با بیان اینکه برنامه های متنوعی برای زائرین در طول سفر تدبیر شده است، یادآور شد: برنامه های متنوع فرهنگی از قبیل: تهیه و توزیع بروشور، اقلام فرهنگی، برگزاری مسابقات فرهنگی و اهداء جوائز انجام خواهد گرفت و تلاش شده است که اردوهای راهیان نور با بهترین کیفیت نسبت به سالهای گذشته برگزار شود.
این مسئول راهیان نور را بهترین راه برای مقابله با تهدیدات فرهنگی و جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: امید است که با اقدامات فرهنگی بسیار خوبی در طول سفر کاروان های راهیان نور پیش بینی شده در افزایش بار معنوی زائران موثر باشد و زائرین از این حرکت فرهنگی بهره کافی را ببرند.

۷۳۴ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB