افتتاح درمانگاه شهر اقبالیه در تاریخ ۳ بهمن مصادف با روز پرستار
افتتاح درمانگاه شهر اقبالیه در تاریخ ۳ بهمن مصادف با روز پرستار

محسن نانکلی خزانه دار شورای اسلامی شهر اقبالیه در گفت و گو با خبرنگار شهر مینو اظهار داشت: در خصوص درمانگاه دکتر لشکری و تاخیر در افتتاح این درمانگاه جلسه ای در دفتر شهرداری در مورخه سوم دی ماه با حضور شهردار و خانم لشکری و یکی از اعضای شورا تشکیل شد. وی در ادامه […]

محسن نانکلی خزانه دار شورای اسلامی شهر اقبالیه در گفت و گو با خبرنگار شهر مینو اظهار داشت: در خصوص درمانگاه دکتر لشکری و تاخیر در افتتاح این درمانگاه جلسه ای در دفتر شهرداری در مورخه سوم دی ماه با حضور شهردار و خانم لشکری و یکی از اعضای شورا تشکیل شد.
وی در ادامه گفت : موضوع جلسه قطعی کردن قرارداد فی مابین شهرداری و دکتر لشکری بود که این امر با موفقیت انجام شد.
وی در رابطه با قرارداد فی مابین دکتر لشگری و شهرداری گفت : مجوز درمانگاه، آورده شهرداری و ساختمان و تجهیزات آورده دکتر میباشد که سهم شهرداری ۲۰ درصد سود حاصله خواهد بود.
نانکلی در رابطه با تاریخ افتتاح این درمانگاه بیان کرد :  مقرر شد تا تاریخ سوم بهمن مصادف با روز پرستار پروژه تکمیل و افتتاح گردد.
این مقام مسئول در رابطه با علت تاخیر افتتاح این درمانگاه گفت : دکتر لشگری دایم پیگیر مسایل کیفی درمانگاه بوده و یکی از دلایل تاخیر همین مسئله می باشد . علت دیگر عدم اختصاص وام بانکی اعلام شد.

 

وی در ادامه با خدمات این درمانگاه بیان کرد : این درمانگاه شامل دندان پزشکی، آزمایشگاه، مامایی، داروخانه، پزشک عمومی، بخش تزریقات و تجهیزات پزشکی می‌باشد.
ناگفته نماند مکان درمانگاه واقع در شهر اقبالیه . خ امام خمینی(ره) روبروی بانک تجارت میباشد.