افتتاح شد فاز اول ساخت بلوار امام رضا(ع) در اقبالیه/افتتاح درمانگاه شبانه روزی شهر اقبالیه
افتتاح شد فاز اول ساخت بلوار امام رضا(ع) در اقبالیه/افتتاح درمانگاه شبانه روزی شهر اقبالیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ در نهمین روز دهه مبارک فجر، درمانگاه شبانه روزی شهر اقبالیه در مراسمی با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، سیده حمیده زرآبادی و داود محمدی نمایندگان استان در مجلس، شورای اسلامی شهر اقبالیه و سید علی موسوی فرماندار قزوین به بهره برداری رسید. شهر مینو به اطلاع می‌رساند […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ در نهمین روز دهه مبارک فجر، درمانگاه شبانه روزی شهر اقبالیه در مراسمی با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، سیده حمیده زرآبادی و داود محمدی نمایندگان استان در مجلس، شورای اسلامی شهر اقبالیه و سید علی موسوی فرماندار قزوین به بهره برداری رسید.

شهر مینو به اطلاع می‌رساند درمانگاه شبانه روزی شهر اقبالیه با ۴۵ میلیارد ریال اعتبار دارای بخش های مامایی، دندانپزشکی، آزمایشگاه، تزریقات، پزشک عمومی و بخش احیا است و در دو طبقه ساخته شده است، این طرح خدماتی در نهمین روز از دهه مبارک فجر توسط استاندار قزوین افتتاح شد.

طبق این گزارش برای ساخت این درمانگاه زمینی به مساحت ۸۵۰ متر وزیر بنای ۲۱۵ مترمربع به کارگیری شده است.

عبدالمحمد زاهدی همچنین در ادامه مراسم با حضور در خانه شهید حسین حنیفی با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد، گفتنی است این شهر ۲۷ شهید و ۲۰۰ جانباز و یک شهید مدافع حرم تقدیم نظام اسلامی کرده است.

این مسوول مرحله نخست خیابان امام رضا(ع) این شهر را با ۲۱ میلیارد ریال اعتبار افتتاح کرد. این خیابان ۱۳۰۰ متر طول دارد و در مدت ۷  ماه اجرایی شده است.

استاندار قزوین همچنین کلنگ آغاز عملیات اجرایی مرحله دوم این خیابان به طول ۷۵۰ متر و پیش‌بینی ۱۵ میلیارد ریال اعتبار را هم بر زمین زد. استاندار در بین مردم شهر اقبالیه جهت رفع مشکل آب شرب قول پیگیری داد.