اقشار کم درآمد شهر اقبالیه صاحب خانه می شوند
اقشار کم درآمد شهر اقبالیه صاحب خانه می شوند

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری شهر مینو؛ کلنگ احداث مسکن برای قشر کم درآمد شهر اقبالیه زده شد.بر همین اساس و با وجود تفاهم نامه مشترک این نهاد با اداره اوقاف و امور خیریه استان، کلنگ احداث ۱۰۰ واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد شهر اقبالیه به زمین زده شد. ساخت این واحد ها به مدت […]

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری شهر مینو؛ کلنگ احداث مسکن برای قشر کم درآمد شهر اقبالیه زده شد.بر همین اساس و با وجود تفاهم نامه مشترک این نهاد با اداره اوقاف و امور خیریه استان، کلنگ احداث ۱۰۰ واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد شهر اقبالیه به زمین زده شد. ساخت این واحد ها به مدت ۲۴ ماه طول خواهد کشید.

گفتنی است در همین راستا  نیز پروژه مسکونی ۸۰ واحدی پونک قزوین در ۱۰ طبقه برای قشر هدف در دستور کار بنیاد مسکن قرار گرفته که در صورت تصویب نهایی نقشه ها، کار ساخت این مجتمع را در مرداد ماه سال جاری آغاز خواهیم کرد.
این طرح در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۳۰۰ متر و با ۱۰ هزار متر مربع زیربنا، با واحدهای یک، ۲ و سه خوابه احداث و به متقاضیان واگذار می شود.
هر یک از واحدهای یاد شده دارای ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات ۱۲ ساله بانک مسکن و ۲۰۰ میلیون ریال وام قرض الحسنه بانک رسالت خواهند بود.مابقی هزینه های ساخت این پروژه از محل آورده متقاضیان در چهار یا پنج مرحله دریافت می شود.

خبرنگار: حسین طاعتی