شناسه خبر : 35975
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوين:

امامین انقلاب نمونه بارز انسان های متواضع هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان گفت:اگر انسان های متواضع در چاه باشد و از دسترس اهالی رسانه غایب باشند، پروردگار یک امکانی برای او ایجاد می‌کند که انسان متواضع در قعر چاه بهترین بهترین‌ها در دولت اشرار می‌شود که نمونه آن امامین انقلاب است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرمینو، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی صبح امروز در اختتامیه دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر و سالروز گرامیداشت شهادت شهید غلامرضا رهبر که در سالن اجتماعات قائم شهرداری منطقه دو قزوین برگزار شد، اظهار داشت: مدینه فاضله با انسان باتقوا ساخته می‌شود که دستگیری از فقرا، احترام به والدین ازجمله فضایل اخلاقی در راستای تقوا است.

نماینده ولی‌فقیه استان با اشاره به اینکه متقین انسان های هوشمندی هستند ادامه داد: اهل تقوا کسانی هستند که با منطقی صحیح فکر و براساس همان عمل می‌کنند.

عابدینی با اشاره به جایگاه بالای انسان های متواضع در مقابل پروردگار گفت : خداوند برای این انسان ها بیش از ارزش تواضع برای آنان جایگاه در نظر می‌گیرد.

وی در ادامه گفت : اگر انسان های متواضع در چاه باشد و از دسترس اهالی رسانه غایب باشند، پروردگار یک امکانی برای او ایجاد می‌کند که انسان متواضع در قعر چاه بهترین بهترین‌ها در دولت اشرار می‌شود که نمونه آن امامین انقلاب است.

۳,۱۳۸ total views, 6 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB