مسئولان سعی کنند عدالت را در جامعه گسترش دهند
مسئولان سعی کنند عدالت را در جامعه گسترش دهند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در نماز جمعه این هفته شهر قزوین که در مسجد النبی این شهر برگزار شد با اشاره به نشست اخیر مداحان با رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: توجه به منویات و راهنمایی‌های ایشان در امور مختلف مانع از بروز مشکلات اجتماعی و فرهنگی برای عموم اقشار […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در نماز جمعه این هفته شهر قزوین که در مسجد النبی این شهر برگزار شد با اشاره به نشست اخیر مداحان با رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: توجه به منویات و راهنمایی‌های ایشان در امور مختلف مانع از بروز مشکلات اجتماعی و فرهنگی برای عموم اقشار مردم می‌شود.

وی بیان کرد: واضح و روشن است که به کار گرفتن راهبردهای ارائه شده از سوی مقام معظم رهبری علاوه بر مردم برای مسئولان نظام اسلامی نیز ضروری و لازم است.

امام جمعه شهر قزوین با بیان اینکه برخی از مسئولان که از آن‌ها در عرصه‌های ملی انتظار بالایی می‌رود در چند هفته گذشته از عملکرد مطلوبی برخوردار نبودند، تصریح کرد: این مسئولان باید در رفتار خود تجدید نظر کنند تا مانع از بروز اختلاف در میان روابط آحاد جامعه شود.

عابدینی یادآور شد: در صورتی که رفتار و گفتار مسئولان اختلاف داشته باشد، مصداق نفاق بوده و باید اصلاح شود.

وی ادامه داد: گاهی برخی افراد به دلیل عدم آگاهی از شرایط اجتماعی، برنامه‌های اجرایی و غیره نظری ارائه می‌دهند که خلاف واقعیت است اما مسئولانی که اولویت‌های نظام اسلامی را می‌دانند و با آگاهی کامل از چنین شرایطی، صحبت‌ها و مبانی فکری خود را خلاف منویات رهبر معظم انقلاب طرح می‌کنند، نشان از نفاق و دورویی آن‌ها دارد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به خصومت دیرینه استکبار جهانی با نظام اسلامی که روزبه‌روز بر حجم آن افزوده می‌شود، اضافه کرد: امروز همبستگی آحاد جامعه با یکدیگر اهمیت فراوان دارد تا در برابر دشمنی‌های غرب پیشرفت لازم و مورد نیاز حاصل شود.

عابدینی تأکید کرد: مردم ثابت کردند که همیشه پشتیبان نظام اسلامی، تابع مقام معظم رهبری و پیرو مسئولان خدمت‌گذار ملت بوده و هستند.

وی تصریح کرد: حال این وظیفه بر عهده مسئولان قرار دارد تا با خدمت کردن به مردم و رفع مشکلات اجتماعی، علاوه بر اینکه عدالت را در جامعه گسترش می‌دهند حقوق مادی و معنوی لازم را به آن‌ها ارائه دهند.

منبع: فارس

انتهای پیام/۱۰۰۰*