شناسه خبر : 34252
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه املم سجاد(ع)؛

امروزه حب و بغض در راه خدا‌ به معنای استکبار ستیری است

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه املم سجاد(ع)؛ بیان کرد : این حب و بغض امروز به معنای استکبار ستیزی و پیروی از مظلوم است. کسانی که امروز ترس دارند و شعار مرگ بر آمریکا سر نمی‌دهند روحیه انقلابی‌گری ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو؛ حجت الاسلام موسی رجبی رزانی مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین صبح امروز در گردهمایی مصون سازی فرهنگی این ناحیه اظهار داشت: مردم مسلمان و عاشورایی ایران اسلامی در حوادث تاریخ ساز ۱۳ آبان به خصوص تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ثابت کردند که پایداری و استقامت در برابر زیاده خواهی، یاوه گویی و هوس‌رانی‌های استکبار در هر سطح و اندازه‌ای با توکل و اعتماد به تحقق وعده‌های راستین پروردگار عالم به پیروزی نهایی جبهه مستضعفین خواهد انجامید.

وی خاطر نشان کرد: مردم ایران برای اینکه دین خدا ترویج پیدا کند قیام و انقلاب کردند و عواملی که باعث بروز انقلاب شد، پایبندی به همین عوامل نیز باعث استقرار و ماندگاری انقلاب اسلامی است.

رجبی رزانی یادآور شد: انقلاب‌های زیادی در نظیر انقلاب کوبا، مصر و… در جهان رخ داده ولی دوام زیادی نداشت زیرا رهبر نداشتند و یا اگر هم داشتند با یک تغییر رویکرد و رهبری از هم متلاشی شدند و به سرانجام نرسیدند.


این مسئول عنوان کرد: امام خمینی (ره) از گذشته و در سال ۱۳۲۸ خوی و روش استکبار ستیزی را داشته و پیش گرفته بود و امروز این روحیه استکبار ستیزی را رهبر معظم انقلاب نیز دارند که همین استکبار ستیزی موجب رشد و پیشرفت انقلاب اسلامی شده است.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین با شاره به غیر قابل اعتماد بودن کشورهای استکباری، ابراز کرد: بارها مقام معظم رهبری به غیر قابل اعتماد بودن کشورهای استکباری تاکید داشته‌اند؛ ما در بحث برجام به ۲۴ بند آن تعهد و عمل کردیم ولی آن‌ها به بند اول آن که رفع تحریم‌ها است عمل نکردند.

وی تأکید کرد: اگر روحیه انقلابی گری داشته باشیم قطعا استکبار ستیز نیز خواهیم بود و راه مبارزه با استکبار ستیزی، انقلابی‌گری است.


رجبی رزانی با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) گفت: بهترین تکیه گاه، حب و بغض در راه خدا است که اگر این باشد حج، نماز، زکات و… همه صحیح است؛ این حب و بغض امروز به معنای استکبار ستیزی و پیروی از مظلوم است. کسانی که امروز ترس دارند و شعار مرگ بر آمریکا سر نمی‌دهند روحیه انقلابی‌گری ندارند.

این مسئول در پایان اذعان کرد: امروز تمامی مردم با بینش و بصیرت، حضور گسترده داشته و با فریادمان ضمن محکوم کردن اقدامات ننگین و ضد بشری و مداخله جویانه سران استکبار و عیادیش در داخل و خارج با هوشیاری تمام مراقب هرگونه نفوذ موذیانه استکبار به خصوص به بهانه تفاهم برجام در همه عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی خواهیم بود.

۵۲۳ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB