اولین محموله کمک‌های جامعه ورزشی قزوین راهی لرستان می‌شود
اولین محموله کمک‌های جامعه ورزشی قزوین راهی لرستان می‌شود

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: اقلام جمع آوری شده جامعه ورزش استان قزوین عصر امروز راهی لرستان می‌شود و هفته آینده هم دومین محموله کمک‌های ورزش استان به مناطق سیل زده لرستان ارسال خواهد شد.

افسانه حسن نائبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ما اظهار کرد: با توجه به شرایط جوی پیش آمده و وقوع سیل در برخی از استان‌های کشور به خصوص استان گلستان و لرستان و کرمانشاه را درگیر کرد شرایطی ایجاد شد تا به یاری هموطنان خود بشتابیم.

وی با اشاره به استقبال جامعه ورزشی استان قزوین برای کمک به سیل زدگان افزود: طی هفته گذشته نیز کمک‌هایی از سوی اداره کل ورزش و جوانان قزوین برای استان گلستان ارسال شد.

این مسئول بیان کرد: ورزشکاران و جامعه ورزش استان قزوین با برنامه ریزی اداره کل ورزش و جوانان قزوین و هماهنگی با اداره ورزش خرم آباد در راستای کمک به هم وطنان لرستانی اقدام به جمع آوری وسایل اهدایی کردند.

وی عنوان کرد: اقلام جمع آوری شده جامعه ورزش استان قزوین عصر امروز راهی لرستان می‌شود و هفته آینده هم دومین کمک‌های ورزش استان به مناطق سیل زده لرستان ارسال خواهد شد.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین ابراز کرد: امروز نیز شاهد جمع آوری اقلام مختلف برای عزیزان سیل زده لرستان و شهرستان خرم آباد بودیم که این اقلام شامل فرش، چادرهای امداد، آب معدنی و کنسرو و لباس گرم و لوازم بهداشتی و پتو بود.

وی در پایان گفت: بالغ بر ۵۰ میلیون تومان کمک از سوی جامعه ورزشی و هیئت‌های ورزشی استان برای ارسال به لرستان و خرم آباد جمع آوری شده است که امیدواریم دیگر شاهد این حوادث و خسارت‌ها برای هموطنان خود نباشیم.

  • منبع خبر : صبح قزوین