اول به فکر مردم و دیگران هستیم بعد به فکر خود
اول به فکر مردم و دیگران هستیم بعد به فکر خود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ ظهر روز جمعه۱۳ بهمن ماه سخنگوی شورای شهر اقبالیه پیش از خطبه های نماز جمعه به بیان فعالیت های صورت گرفته در شش ماهه ی اخیر و برنامه های پیش رو پرداخت. رحیم لو ضمن بیان فعالیت های اخیر به اقداماتی که شورای شهر برای آبادانی شهر انجام […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ ظهر روز جمعه۱۳ بهمن ماه سخنگوی شورای شهر اقبالیه پیش از خطبه های نماز جمعه به بیان فعالیت های صورت گرفته در شش ماهه ی اخیر و برنامه های پیش رو پرداخت.

رحیم لو ضمن بیان فعالیت های اخیر به اقداماتی که شورای شهر برای آبادانی شهر انجام خواهد داد اشاره کرد و گفت: انجام پروژه ها به لحاظ الویت بندی و تقسیم اعتبارات به طور مثال زمینهای باغ عمران در جنوب شهر الویت بیشتری نسبت به کمربندی شمال شهر دارد هر چند تکمیل پروژه مصلای امام خمینی هم در دستور کار ما است.

وی در ادامه افزود:اهتمام شورای شهر به تخصیص بودجه برای اصلاح و مرمت بافت های فرسوده و ناهنجار شهری برای بهرمندی مردم از آن است، هرچند در کنار آن تلاش ما برای ایجاد پارکها و فضاهای سبز و تفریحی که موجب افزایش نشاط و شادابی برای اقشار مختلف مردم است، خواهد بود.

رحیم لو یادآور شد: ایجاد پارک در قسمت جنوب شهر ورودی از سمت تاکستان و در محدوده ی پشت پاسگاه (حریم لوله گاز) هم در سال جدید در دستور کار شورای شهر است.

رضا رحیم لو ضمن بیان اینکه در بخش شهری فعالیت های موجود مانند احداث بلوار امام رضا(ع) را مردم مشاهده میکنند تصریح کرد: اجرا و تکمیل پروژه اصلاح هندسی خیابان امام رضا در کنار آن اصلاح هندسی بلوار امام خمینی (ره) و ساماندهی میدان ورودی و احداث میدان خروجی شهر خواهد بود هر چند ایجاد پیاده راه سلامت در حریم لوله گاز و اتمام پروژه شهید ابوترابی که تا کنون چهارصد میلیون تومان هزینه شده و نیمه کاره مانده را هم  در سال پیشرو انجام خواهیم داد.

سخنگوی شورای شهر اقبالیه خاطرنشان کرد: احداث شهر خودرو و پارینگ خودورهای سنگین در اول جاده اسماعیل آباد و احداث دارالقرآن فرهنگی را خواهیم داشت.

ایجاد بازارچه ی میوه و تره بار در دو مکان در سطح شهر، ایجاد و احداث تالار و هتل اقبالیه با مشارکت بخش خصوصی در زمینهای جهاد کشاورزی هم از دیگر برنامه های مورد اشاره ی سخنگوی شورای شهر بود.

رحیم لو گفت: تمهیدات لازم جهت احداث بیمارستان خیرساز یا درمانگاه با مشارکت بخش خصوصی صورت گرفته است و در حال حاضر به دنبال آماده سازی فاز اول باغ عمران از سمت میدان شهید شیری و زمین های جهاد کشاورزی یا اوقاف روبروی زمین های عزیزی هستیم.

در انتها رضا رحیم لو به پیگیری های صورت گرفته که همچنان ادامه دارد پرداخت و احداث مسکن ارزان قیمت ۴۸۸ واحدی بنیاد مسکن طبق تفاهم نامه فی ما بین در زمنیه های هشت بهشت را یکی از پیگیری های همیشگی شهری اعلام کرد وافزود:حتی از مسئولین و نمایندگان استان قزوین برای مشکلاتی چون اتمام فاضلاب شهری و تصفیه خانه از طریق بخش خصوصی و مشکلات کمبود و افت فشار آب شرب پیگیر هستیم.

پیگیری موضوعات ارتقاء جایگاه شهراقبالیه در تقسیمات کشوری و حل مشکلات ساکنین منطقه ۷۵۰ متری ها به علت وحجود مشاغل مزاحم هم جزو پیگیری های شورای شهر در سال آتی خواهد بود.