اگر در مدینه بودیم هرگز حضرت علی(ع) را تنها نمی گذاشتیم
اگر در مدینه بودیم هرگز حضرت علی(ع) را تنها نمی گذاشتیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ مراسم تشییع نمادین تابوت صدیقه طاهره حضرت فاطمه الزهرا(س) با حضور مردم شریف محمود آباد نمونه برگزار شد.امت شهید پرور شهر محمودآباد نمونه تابوت نمادین حضرت فاطمه(س) را  از مسجد جامع شهر تا گلزار شهداء همراهی کردند. حجت الاسلام والمسلمین رشوندی امام جمعه شهر محمودآبادنمونه و نماینده ولی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ مراسم تشییع نمادین تابوت صدیقه طاهره حضرت فاطمه الزهرا(س) با حضور مردم شریف محمود آباد نمونه برگزار شد.امت شهید پرور شهر محمودآباد نمونه تابوت نمادین حضرت فاطمه(س) را  از مسجد جامع شهر تا گلزار شهداء همراهی کردند.

حجت الاسلام والمسلمین رشوندی امام جمعه شهر محمودآبادنمونه و نماینده ولی فقیه در منطقه ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه به امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی  و همه مردم شریف شهر محمودآباد نمونه گفت: امروز روز بسیار غم انگیزی برای ارادتمندان بی بی دو عالم حضرت زهرا(س) است.

حجت الاسلام والمسلمین رشوندی ضمن اشاره به حدیثی از حضرت محمد(س) اذعان کرد: همین حدیث مبارک حضرت محمد(ص) برای آنهایی که ارادت دارند کافی است که فرمودند: فاطمه جان بدان خداوند با غضب تو غضبناک می شود  و با رضایت تو نیز راضی می شود.

امام جمعه شهر محمودآبادنمونه با بیان این که تمامی مردمی که امروز در این تشییع نمادین شرکت کردند به نوبه خود ارادت خود را به بی بی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا(س) نشان دادند اظهار کرد: حدیث پیامبر(ص) در واقع امروز آرام بخش همه دل هایی است که با عشق به این مجلس تشییع نمادین آمدند تا با رضایت حضرت فاطمه(س) رضایت خداوند منان را جلب کنند.

وی افزود: امروز حتما حضرت فاطمه(س) به شما مردم شریف محمودآباد نمونه عنایت ویژه ای کرده است که در این مکان و این مراسم مطهر حضور پیدا کرده اید. خداوند مزد و پاداش این عزاداری ها را به شما خواهد داد شما مردم شریف رضایت حضرت فاطمه (س) را کسب کرده اید و همراه با این رضایت، رضایت خداوند را به دست آورده اید. این امر بالاترین مزد و پاداش است که شما عزیزان امروز آن را دریافت کرده اید.

حجت الاسلام والمسلمین رشوندی ادامه داد: مردم ولایتمدار شهر محمودآباد نمونه با عشق و ارادتی که به صاحت مقدس بی بی دوعالم حضرت فاطمه (س) دارند دودهه ایام فاطمیه را عزاداری کردند و مراسمات مختلفی را برای عرض ارادت خود انجام دادند. همه این عزاداری ها، مراسمات و تشییع نمادین برای اثبات ارادتمندی به حضرت فاطمه(س) و خاندان حضرت محمد(ص) بوده است.

نماینده ولی فقیه  با بیان این که مردم ولایتمدار شهر محمودآباد نمونه با حضور خود پیامی را برای جهانیان صادر کرده اند گفت: امروز ما با شرکت در این مراسم باشکوه به جهانیان خواهیم گفت که اگر در مدینه بودیم هرگز امیر المومنین حضرت علی(ع) را تنها نمی گذاشتیم و به کمک این حضرت می شتافتیم.

 

خبرنگار : حسین طاعتی