ایجاد روحیه یأس و ناامیدی و ناکارآمد جلوه دادن نظام از جمله توطئه دشمنان است
ایجاد روحیه یأس و ناامیدی و ناکارآمد جلوه دادن نظام از جمله توطئه دشمنان است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرمینو؛ آیت الله مجید تلخابی نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری در برنامه گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که در آستان مقدس امام زاده حسین(ع) قزوین برگزار شد ضمن تبریک دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: در طول تاریخ همیشه بین حق و باطل تقابل وجود […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرمینو؛ آیت الله مجید تلخابی نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری در برنامه گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که در آستان مقدس امام زاده حسین(ع) قزوین برگزار شد ضمن تبریک دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: در طول تاریخ همیشه بین حق و باطل تقابل وجود داشت و اگر نفاق در چیزی ریشه کند اصل اسلام به خطر می‌افتد. جریان حق باید پا بر جا باشد و مردم همیشه باید زیر پرچم حق باشند.

وی ضمن اشاره به جایگاه و فضیلت حضرت زهرا(س) اذعان داشت: حضرت فاطمه زهرا(س) دارا عصمت می‌باشد. جبهه حق برای نشان دادن چهره واقعی نفاق هزینه سنگینی داده است و آن هزینه مورد جسارت قرار گرفتن ناموس عالمین خانم فاطمه زهرا(س) بود و امام حسین(ع) در واقعه کربلا ادامه دهنده قیام حضرت زهرا(س) بود و ریشه عاشورا در ثقیفه بود.

تلخابی انقلاب امام خمینی(ره) را ادامه قیام امام حسین(ع) دانست و تصریح کرد: حکومت اسلامی آرزوی هزار ساله علما بود بود و امام راحل با برافراشتن پرچم حق و تشکیل نظام اسلامی به آن تحقق بخشید و جوانان این مملکت باید تا پای جان پیرو ولایت فقیه باشند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: حضور فرهیختگان و جوانان در صحنه دفاع از انقلاب و نظام اسلامی و تبیین کردن خدمات نظام لازم است.

این مسوول ضمن اشاره به وظایف مسوولین و مردم افزود: دستاوردها و افتخارات نظام باید برای عموم بیان شود چراکه القا ناامیدی در جامعه خیانت است و ناامید کردن مردم از اهداف اصلی دشمن است و کمک برخی افراد به دشمن برای رسیدن به خواسته هایش منفعت موقت برای این افراد دارد.

آیت الله تلخابی عنوان کرد: ایجاد روحیه یأس و ناامیدی و ناکارآمد جلوه دادن نظام از جمله توطئه دشمنان است چراکه دشمن به دنبال دشمنی خود است.

وی خواستار تدبیر و عکس العمل به موقع مسوولین شد و بیان کرد: مسوولین نظام با خدمت به مردم باید زمینه‌های ناامیدی را از بین ببرند و از اقدام مسوولین که در راستا منافع مردم است تشکر می‌کنیم و جلب رضایت مردم از وظیفه مسوولین است. مسوولین باید برای انجام وظایف خود روحیه جهادی داشته باشند و در مقابل مردم باید هوشیار باشند و اعمال مردم باید در راستایی باشد که مورد سوء استفاده دشمنان واقع نشود.