ایجاد ۱۲ هزار فرصت شغلی در قزوین
ایجاد ۱۲ هزار فرصت شغلی در قزوین

به گزارش پایگاه خبری شهر مینو؛ استاندار قزوین گفت: تا کنون ۷۰۰ واحد تولیدی در استان قزوین با اختصاص وام فعال و ۱۲ هزار شغل هم ایجاد شده است و باید تا پایان سال جاری هم ۲۰ هزار شغل جدید ایجاد شود. فریدون همتی در بین نمازگزاران شهر اقبالیه با تبریک و گرامیداشت هفته بسیج […]

به گزارش پایگاه خبری شهر مینو؛ استاندار قزوین گفت: تا کنون ۷۰۰ واحد تولیدی در استان قزوین با اختصاص وام فعال و ۱۲ هزار شغل هم ایجاد شده است و باید تا پایان سال جاری هم ۲۰ هزار شغل جدید ایجاد شود.

فریدون همتی در بین نمازگزاران شهر اقبالیه با تبریک و گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: امنیت، آسایش و اقتدار کشور و نظام جمهوری اسلامی را مدیون خون شهدا و بسیجیان مخلص هستیم و باید از این میراث ارزشمند به نحو شایسته حفظ و حراست کنیم.

وی با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین هدیه که به ملت ایران داده شده است، عنوان کرد: نعمت و برکت انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین هدیه به مردم ایران بوده که با رهبری حضرت امام خمینی‌(ره) توانستیم پس از پیروزی انقلاب اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی در برابر دشمنان پیروز و سربلند شویم.

استاندار قزوین افزود: در جامعه امروز بسیج توانسته با درایت و تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری در تمام عرصه‌های مختلف در مسیر سعادت و بالندگی گام بردارد.

همتی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری تصریح کرد: باید مسئولان جامعه با روحیه بسیجی تلاش کنند و در راستای رفع مشکلات و مسائل جامعه گام بردارند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از برجام در استان قزوین ۴۵۱ میلیون دلار سرمایه‌گذاری شده و باید از این سرمایه‌گذاری در تمام ظرفیت‌های بین‌المللی و داخلی در توسعه این استان به ویژه درحوزه اقتصاد بهره‌مند و استفاده کنیم.

استاندار قزوین یادآور شد: اولویت دولت یازدهم در تخصیص بودجه در حوزه دفاعی، آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها، بهداشت و درمان و طرح سلامت است.

همتی مطرح کرد: در سفر ریاست جمهوری به استان قزوین برای حل بحران آب توانسته‌ایم موافقت انتقال آب طالقان را بگیریم که برای اجرای این پروژه به بخش خصوصی اعتباری بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان داده شده که با اجرای این پروژه و انتقال آب به این استان ۱۴ شهر و ۲۰۰ روستا از کمبود آب رهایی می‌یابد.

نا گفته نماند این مقام مسئول مانند مسئولین دیگر کشور از وضعیت خراب بودجه موجود در دولت سخن گفت و تصریح کرد : هزینه بنزین خودروهایمان را نداریم بدهیم …

تصاویر :

کد خبر : ۱۱۱۳