ایستادگی مسلمانان در مقابل فتنه ها نشان از اقتدار و عزت مسلمانان است
ایستادگی مسلمانان در مقابل فتنه ها نشان از اقتدار و عزت مسلمانان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو: حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب در جمع مردم حاضر در راهپیمایی شهر اقبالیه در حمایت از نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری با اشاره به آیاتی از قرآن کریم اظهار داشت:  در قرآن کریم خداوند متعال این وعده را به مومنان داده‌ است که پس از اینکه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو: حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب در جمع مردم حاضر در راهپیمایی شهر اقبالیه در حمایت از نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری با اشاره به آیاتی از قرآن کریم اظهار داشت:  در قرآن کریم خداوند متعال این وعده را به مومنان داده‌ است که پس از اینکه مسلمانان ایمان می آورند آنها را دچار فتنه می کنند تا آنها را نسبت به میزان ارادت آنها به اسلام محک بزند.
وی افزود:از آثار فتنه ۸۸ و فتنه ای که در روزهای اخیر اتفاق افتاد، برآیند وفاداری مومنان نسبت به ولایت و اسلام است که خوشبختانه در هر دو فتنه مردم به خوبی حمایت و دفاع خود را از اسلام و ارزش های انقلاب اسلامی نشان دادند.
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین عنوان کرد: ایستادگی مسلمانان در مقابل فتنه ها نشان از اقتدار و عزت مسلمانان است.
فاطمی نسب با اشاره به گرانی های اخیر موجود در کشور خاطرنشان کرد:  نسبت به وضعیت گرانی و اقتصادی موجود در کشور همه معترض هستیم اما مردم کشور نباید اجازه دهند که به واسطه این اعتراضات دشمنان  سوءاستفاده کنند و این وضعیت را به اسلام و قرآن ربط دهد.
وی با اشاره به حوادث به وجود آمده در مدرسه علمیه و دفتر امام جمعه شهر تاکستان تصریح کرد: متاسفانه حادثه به وجود آمده در شهر تاکستان موجب رنجش مردم ولایتمدار و مومن شهر قزوین شد که امیدواریم مسئولان مربوط اقدام جدی و انقلابی در مقابل این افراد انجام دهند.
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین با اشاره به اینکه آشوبگران با اصل اسلام و ولایت مخالف هستند و دشمنی می کنند، بیان کرد: متاسفانه آشوبگران پرچم ایران را که نماد ملیت و غیرت هر ایرانی است به آتش کشاندند و به قرآن کریم جسارت و بی احترامی کردند که این اتفاقات چهره واقعی و خبیث فتنه گران را نشان داده و هدف آنها ضربه زدن به اصل نظام بوده است.
فاطمی نسب با اشاره به روایتی از امام علی (ع) گفت: گاهی اوقات فتنه ایجاد می شود و منافقان رعد و برق ایجاد می کنند ولی این مهم در حالی است که  آنها فشل هستند و کار آنها به جایی نمی رسد و پیروزی متعلق به جریان حزب الله است.
وی با اشاره به اینکه امیدواریم معضل گرانی به نحو احسن با همت مسئولان برطرف شود، افزود: مردم ایران همواره نشان داده اند که مقابل دشمن درجه یک اسلام و ایران همیشه مشت های گره کرده داشته‌اند و ان شاءالله از این مشکلات هم به خوبی عبور خواهیم کرد.