بازگشت اسماعیلی کاراته باز افتخار آفرین شهر اقبالیه به دیار خود
بازگشت اسماعیلی کاراته باز افتخار آفرین شهر اقبالیه به دیار خود

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری شهر مینو؛ اسماعیلی که موفق به کسب مدال برنز مسابقات کاراته نوجوانان آسیای شده بود به شهر اقبالیه بازگشت و در بدو ورود مورد استقبال قرار گرفت. اسماعیلی با بیان این که توانسته است در مسابقات جهانی که در ژاپن برگزار شده است به مقام سوم دست پیدا کند […]

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری شهر مینو؛ اسماعیلی که موفق به کسب مدال برنز مسابقات کاراته نوجوانان آسیای شده بود به شهر اقبالیه بازگشت و در بدو ورود مورد استقبال قرار گرفت.

اسماعیلی با بیان این که توانسته است در مسابقات جهانی که در ژاپن برگزار شده است به مقام سوم دست پیدا کند گفت: مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود و تمامی کشورهای شرکت کننده با تمام قوا تیم ها و نفرات خود را راهی مسابقات کرده بودند.

وی ادامه داد: در این دورهاز مسابقات با حریفانی از قزاقستان، چین تایپه و چین به رقابت پرداختم و توانستم مدال برنز جهانی را کسب کنم.

این ورزشکار شهر اقبالیه با اشاره به این که امیدوارم با مدال بدست آمده بتوانم دل مردم شریف و غیور کشور عزیزم ایران را شاد کنم اظهار کرد: از تمامی عزیزانی که من را حمایت کرده اند کمال تشکر را دارم و دست خانواده ام را نیز از همین جا می بوسم.

 

خبرنگار: حسین طاعتی