بانوان قزوینی به اردوی تیم ملی کبدی دعوت شدند
بانوان قزوینی به اردوی تیم ملی کبدی دعوت شدند

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری شهر مینو؛ روح الله آقاسی رئیس هیات کبدی استان قزوین گفت: زکیه ململی و فاطمه خدابنده لو به هشتمین مرحله اردوی تیم ملی کبدی بانوان فراخوانده شدند. وی با بیان این که بانوان دعوت شده اردوی آمادگی خود را از امروز به میزبانی مهدی شهر سمنان آغاز می کنند […]

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری شهر مینو؛ روح الله آقاسی رئیس هیات کبدی استان قزوین گفت: زکیه ململی و فاطمه خدابنده لو به هشتمین مرحله اردوی تیم ملی کبدی بانوان فراخوانده شدند.

وی با بیان این که بانوان دعوت شده اردوی آمادگی خود را از امروز به میزبانی مهدی شهر سمنان آغاز می کنند اظهار کرد: این اردوی آمادگی در دو مرحله اجرایی می شود که مرحله دوم آن ١٢ خرداد ماه جاری برگزار خواهد شد.
وی یادآور شد: ١٨ بانوی ملی پوش از شهرهای مختلف ایران در این اردو تمرینات خود را برای حضوری قدرتمند در بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی زیر نظر شایلا جین، سرمربی هندی تیم ملی و کادر فنی پیگیری می کنند تا آمادگی لازم را برای مسابقات پیش رو بدست بیاورند.
رئیس هیات کبدی استان قزوین اضافه کرد: تیم ملی کبدی بانوان ایران برای حضور در مسابقات آسیایی ۱۰ اردوی آمادگی را برنامه ریزی کرده تا ملی پوشان با نهایت آمادگی جسمی و روحی در این رقابت ها حضور یابند.
این مسئول ورزشی در پایان اظهار داشت: پیش از این نیز قزوین میزبان ششمین اردوی آمادگی تیم ملی کبدی در شهر اقبالیه بود که رضایت ملی پوشان و اعضای کادر فنی را به دنبال داشت.
گفتنی است استان قزوین ۲۰۰ کبدی کار بیمه شده دارد.

خبرنگار: حسین طاعتی