نماینده مردم آوج و بوئین زهرا:

آمریکا از ابتدا در کمال بدعهدی به برجام پایبند نبود/ ایران موضع‌گیری متقابل خواهد داشت

نماینده مردم آوج و بوئین زهرا بیان کرد: آمریکا از ابتدا در کمال بدعهدی به برجام پایبند نبود و بدون شک به این روند ادامه خواهد داد؛ سایر کشورهای مذاکره کننده نیز در ظاهر به برجام پایبند هستند و با ترامپ مخالفت می‌کنند.

روح الله بابایی صالح نماینده حوزه انتخابیه بوئین زهرا در گفتگو با خبرنگار سیاسی شهر مینو گفت؛ آمریکا از ابتدا در کمال بدعهدی به برجام پایبند نبود و بدون شک به این روند ادامه خواهد داد. سایر کشورهای مذاکره کننده نیز در ظاهر به برجام پایبند هستند و با ترامپ مخالفت می‌کنند.

وی اذعان کرد: تنها کشوری که تاکنون در مقابل نظام سلطه‌گری امریکا ایستادگی کرده، ایران است. ما با تمام قوا و با الگوگیری از مقام معظم رهبری، همه جانبه در مقابل این سلطه جهانی ایستاگی می‌کنیم و گوش به فرمان رهبری هستیم.

بابایی صالح عنوان کرد: طبق اظهارات دولت مردان آمریکا این توافقات به ضرر آمریکا بود چرا که به جهت برجام ایران قراردادهایی را با سایر کشورها امضا کرد و با جهان بیرون ارتباط برقرار کرد.

وی ضمن بیان اینکه باید به توان داخلی تکیه زد بیان کرد: ما تا کنون در مقابل آمریکا ایستادگی کردیم و از کشور خود و سایر مظلومان جهان در مقابل نظام دیکتاتور آمریکا دفاع کردیم و آمریکا از دین مبین اسلام و همینطور توانمندی ما هراس دارد، به همین علت با تهدید و زورگویی هم‌پیمانان خود درصدد تحت فشار قرار دادن ملت ایران است.

نماینده مردم بوئین زهرا سپاه پاسداران را مدافعان حرم و پاسداران نظام و انقلاب دانست و تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جهت ایستادگی در مقابل مصالح زورگویانه‌ی آمریکا و ضربه به آمریکا در دنیا مورد تعدی و توهین این دولت قرار گرفت و بعنوان تروریست به دنیا معرفی شد. رئیس جمهور ایران نیز به موقع و با درایت در جواب سخنان دونالد ترامپ واکنش نشان داد و از سپاه حمایت کرد.

بابایی صالح ضمن اشاره به اینکه تمامی ارکان نظام اعم از دولت و مجلس زیر نظر رهبری است گفت: در مقابل اقدامات آمریکا عمل متقابل خواهیم داشت و کلام آخر مسئولین جمهوری اسلامی ایران تهدید منافع آمریکا در تمام جهان است و مسئولین همه جانبه در مقابله آمریکا می‌ایستند. چراکه آمریکا به توانمندی‌های نظام جمهوری اسلامی ایران واقف است.

وی در انتها افزود: تمام قوا و نیروهای مسلح تحت فرمان و اطاعت از رهبری می‌توانند در مقابل تمام قدرت‌های سلطه جهان ایستادگی کنند، چراکه خطوط را رهبری تعین می‌کنند و ما از ایشان اطاعت می‌کنیم.

انتهای پیام/   ۷۵/۱۱/۷۱۳۲ش.م

۴۹۴ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB