راهپیمایی علیه جنایات اخیر اسرائیل برگزار شد
راهپیمایی علیه جنایات اخیر اسرائیل برگزار شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی – فرهنگی پایگاه خبری شهر مینو؛ مردم شهر محمود آبادنمونه پس از اقامه نماز جمعه این شهر دراعتراض به کشتار وحشیانه مردم فلسطین درجریان راهپیمایی بازگشت و انتقال سفارت آمریکا به قدس و بدعهدی و پیمان شکنی آمریکا درمعاهده بین المللی برجام  راهپیمایی کردند. این راهپیمایی با حضور حجت الاسلام والمسلمین رشوندی امام جمعه و نماینده […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی – فرهنگی پایگاه خبری شهر مینو؛ مردم شهر محمود آبادنمونه پس از اقامه نماز جمعه این شهر دراعتراض به کشتار وحشیانه مردم فلسطین درجریان راهپیمایی بازگشت و انتقال سفارت آمریکا به قدس و بدعهدی و پیمان شکنی آمریکا درمعاهده بین المللی برجام  راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی با حضور حجت الاسلام والمسلمین رشوندی امام جمعه و نماینده ولی فقیه شهر محمود آبادنمونه، مهندس رحیم لو شهردار شهر محمود آباد نمونه، شورای اسلامی این شهر و حضور پرشور مردم ظلم ستیز و ولایتمدار شهر محمود آباد نمونه در مصلی این شهر برگزار شد.

مردم شهر محمود آباد نمونه با شعار قدس برای مسلمانان است و مرگ برآمریکا و مرگ براسرائیل، انتقال سفارت آمریکا به قدس را محکوم کرده و سردمداران کاخ سفید را شریک جنایات رژیم جعلی اسرائیل در کشتار مردم بی دفاع  فلسطین اعلام کردند.
لازم به ذکر است هفته گذشته هم مردم جای جای استان در اعتراض به جنایات‌های رژیم اشغالگرقدس و آمریکا در برعهدی به مسئله برجام راهپیمایی کردند.

 

خبرنگار: حسین طاعتی