با کم کاری مسئولان مشکلات مالی فراوانی در جامعه به وجود آمده است
با کم کاری مسئولان مشکلات مالی فراوانی در جامعه به وجود آمده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو: به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرمینو؛ حجت‌الاسلام علی معبودی امام جمعه موقت شهر اقبالیه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پس از دعوت به تقوای الهی فرمودند: تقوا به این معنی است که شخص با ایمان به روز قیامت یقین داشته باشد.   وی در ادامه با اشاره به یکی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو: به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرمینو؛ حجت‌الاسلام علی معبودی امام جمعه موقت شهر اقبالیه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پس از دعوت به تقوای الهی فرمودند: تقوا به این معنی است که شخص با ایمان به روز قیامت یقین داشته باشد.

 

وی در ادامه با اشاره به یکی از نام های روز قیامت که یوم التلاق میباشد گفت : این روز یعنی ملاقات و علت آنکه خداوند در سوره ی مومن از روز قیامت به عنوان روز ملاقات یاد کرده است به شرح زیراست:

۱٫در روز قیامت انسان با خداوند ملاقات میکند یعنی با تمام وجود روحش خدا را درک می کند.

۲٫در این روز انسان با فرشتگان پاداش و کیفر ملاقات می کند.

۳٫در این روز انسان با حساب اعمال و گغتار خویش ملاقات کرده و نمیتواند آن را انکار کند.

۴٫در این روز گذشتگان با آدمی ملاقات خواهند کرد.

۵٫در این روز پیشوایان حق و پیروانشان با پیشوایان باطل و همراهانشان ملاقات خواهند کرد.

۶٫مظلوم با ظالم و دوزخیان با بهشتیان هم دیگر را خواهند دید.

وی در خطبه ی دوم به مناسبت های پیش رو من جمله ۲۳دی ماه اولین حمله شیمیایی صدام در سال ۵۹ و ۲۶ دی ماه مصادف با فرار محمدرضا شاه پهلوی از ایران اشاره کرده و در ادامه گفت: دشمنان اسلام همواره در سایه ی ایجاد جنگ روانی در پی تضعیف روحیه حق طلبی مسلمانان بوده اند. از ابتدای تاریخ اسلام با تحریک مردم به وسیله سیم و زر و ایجاد جنگ روانی همواره جبهه ی حق خالی و جبهه ی باطل مملو از انسان های فریب خورده بوده است چنانچه در عاشورا کوفیان با سیم و زر به سمت یزید شتافتند.

معبودی در پایان گفت : امروزه نیز دشمنان اسلام یعنی آمریکا و انگلیس با ایجاد جنگ روانی و نارضایتی در مردم و همچنین وخیم نشان دادن اوضاع اقتصادی در صدد خالی کردن پشتوانه های انقلاب اسلامی میباشند.در برخی موارد مسئولان کم کاری کرده و موجب بروز مشکلات مالی فراوان در بین مردم شده اند اما مردم نباید فریب سیاست های دشمنان را خورده و پشت انقلاب اسلامی را خالی کنند.