شناسه خبر : 27874
۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۰
شهردار اقبالیه؛

بحران کم‌آبی پدیده مهاجرت را به همراه دارد

با توجه به بررسی‌های صورت گرفته برای انتقال کانال آب کشاورزی 800 متر لوله‌گذاری و 4 هزار مترمربع جدول‌گذاری انجام شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ محمد پیری در جلسه بررسی مشکلات آب کشاورزی شهر اقبالیه که در سالن جلسات شورای اسلامی این شهر برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته برای انتقال کانال آب کشاورزی ۸۰۰ متر لوله‌گذاری و ۴ هزار مترمربع جدول‌گذاری انجام شده است.

وی عنوان کرد: متأسفانه در جامعه امروز بسیاری از کشاورزان به تنهایی قادر به تأمین هزینه‌ها و نیازمندی‌های حوزه کاری خود و مقابله با چالش‌های طبیعی و غیرطبیعی بخش کشاورزی نیستند و از این‌رو وجود همکاری و تعامل دستگاه‌های مرتبط با کشاورزان بیش از پیش به ‌عنوان یک ضرورت مطرح می‌شود.

شهردار اقبالیه با بیان اینکه شهر اقبالیه از ظرفیت خوب و مطلوب در زمینه منابع طبیعی برخوردار است، افزود: لازم است تا مجموعه مردم و متخصصان استان قزوین با تعامل و همکاری در مسیر پیشبرد اهداف شهر اقبالیه حرکت کنند.

پیری تصریح کرد: محور توسعه پایدار، شهروند سالم بوده و سلامت شهروندان در گرو بهره‌مندی از آب آشامیدنی مطلوب است.

وی خاطرنشان کرد: بحران کم‌آبی و مشکل در تأمین آب مورد نیاز شرب و کشاورزی مردم، پدیده مهاجرت را در سال‌های آینده به مشکل اجتماعی تبدیل می‌کند.

کدخبر: ۷۲/ع/۲۱

۲۵۲ total views, 2 views todayپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB