برخی از سران فتنه در پست‌های مدیریتی کشور بکارگیری شدند/ با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه سیاسی بزرگ دیگری خلق خواهیم کرد/مسوولین کشور به جای حل مشکلات اقتصادی مردم باعث افزایش گرانی شدند
برخی از سران فتنه در پست‌های مدیریتی کشور بکارگیری شدند/ با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه سیاسی بزرگ دیگری خلق خواهیم کرد/مسوولین کشور به جای حل مشکلات اقتصادی مردم باعث افزایش گرانی شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ آیت الله علی اسلامی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری در نشست بصیرتی که با حضور امام جمعه شهر اقبالیه، شورای اسلامی شهر، فرمانده و مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در شهر اقبالیه برگزار شد، ضمن عرض تبریک دهه مبارک فجر اظهار […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ آیت الله علی اسلامی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری در نشست بصیرتی که با حضور امام جمعه شهر اقبالیه، شورای اسلامی شهر، فرمانده و مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در شهر اقبالیه برگزار شد، ضمن عرض تبریک دهه مبارک فجر اظهار کرد: پس از انقلاب اسلامی، دشمنان این نظام مشکلات زیادی برای براندازی انقلاب اسلامی از جمله تهاجم فرهنگی، جنگ تحمیلی، اختلافات قومی و قبیله‌ای و تجزیه کشور بوجود آوردند و سعی در براندازی حکومت جمهوری اسلامی ایران داشتند که موفق نشدند.

وی ضمن اشاره به هشدار مقام معظم رهبری به فرافکنی و دشمنی جهان کفر اذعان داشت: طبق فرمایش معظم اله دشمن به دنبال این است که اخلاق، فرهنگ، دین و اعتقادات را از مردم بگیرد و انقلاب اسلامی را تضعیف کنند ولی مسوولین این موضوع را جدی نگرفتند.

آیت الله اسلامی در ادامه افزود: دشمنان اسلام در اخلاق و اعتقاد برخی از مسوولین اثرگذار بودند و نمونه آن استفاده از ماهواره و استفاده نادرست از شبکه‌های مجازی و استفاده غلط از برنامه‌های پیام رسان می‌باشد.

این فعال سیاسی تصریح کرد: هر روز که از انقلاب اسلامی می‌گذرد، بر دشمنی و کینه‌توزی دشمنان و در رأس آن‌ها آمریکا افزوده می‌شود، لذا باید تلاش کرد با تبعیت از مقام معظم رهبری انقلاب را با همان نگاهی که مردم انقلابی در سال ۵۷ داشتند به سرانجام رساند.

امام جمعه شهر تاکستان ضمن اشاره به نقشه‌های فتنه‌گران در براندازی انقلاب اسلامی، عنوان کرد: سال ۷۸ مقابل کوی دانشگاه تهران عده‌ای اموال مردم را به آتش کشاندند و آشوب‌گری کردند اما موفق به براندازی نظام اسلامی نشدند.

وی خاطرنشان کرد: فتنه گران پس از شکست، در سال ۸۸ با تجهیز و آمادگی کامل به بهانه تقلب در انتخابات از فضای بوجود آمده سوء استفاده کردند و با شعارهای ضد انقلاب و نظام و حتی توهین به مقدسات سعی در براندازی انقلاب کردند.

این مسوول بیان کرد: پس از دستگیری عوامل فتنه، مردم درخواست برخورد با آن‌ها را داشتند اما با برخی از سران فتنه برخورد نشد و امروزه آن‌ها در برخی پست‌های مدیریتی و حساس کشور بکارگیری شدند این درحالی است که مقام معظم رهبری خواستار تنبیه و مجازات این فتنه‌گران بودند و هستند.

وی ضمن اشاره به حقوق‌های نجومی مسوولان افزود: مسوولین کشور به جای حل مشکلات اقتصادی مردم باعث افزایش گرانی شدند چراکه تورم و متقابلا فشار بر مردم بیشتر شده‌است.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: فتنه‌گران بعد از گذشت چند سال، در دی ماه اخیر به بهانه گرانی و مشکلات اقتصادی تجمع کردند و علیه نظام شعار دادند. این آشوب‌گران که از طریق کانال‌های ضد انقلاب حمایت می‌شدند مجددا شروع به آشوب‌گری و اغتشاش کردند.

امام جمعه شهر تاکستان اظهار داشت: آشوب‌گران در شهرهای مختلف شروع به تخریب در اموال عمومی و بیت المال کردند، همچنین در شهر تاکستان نیز حوزه علمیه، کتابهای قرآن و ادعیه را به آتش کشاندند.

وی ابراز کرد: مردم انقلابی و همیشه حاضر در صحنه در شهرهای کشور به نشانه اعتراض به اقدامات این آشوب گران به صحنه آمدند و علیه آشوبگران راهپیمایی کردند.

آیت الله اسلامی بیان کرد: وضعیت اقتصاد و معشیت مردم با مشکل مواجه است و مسوولین باید این مشکل را حل کنند تا مردم در دشواری نباشند، مقام معظم رهبری بارها اعلام کرده است که مسوولین اقتصاد و تولید ملی را در سطح کشور اجرایی کنند اما امروز واردات ما بیشتر شده، مسوولین باید دنبال حل مشکلات اقتصادی کشور باشند.

وی ضمن اشاره به اینکه فشار و گرانی موجود ارتباطی به فرمانده کل قوا ندارد تصریح کرد: به علت واردات کالا قاجاق به داخل کشور تولید کاهش میابد و همین امر باعث گرانی و افزایش مشکلات معیشتی مردم می‌شود و مسوولین کشوری باید برای حل این مشکلات اقدام نمایند و کشور را درست اداره کنند اما گویا برخی از این مسوولین به دنبال ایجاد مشکل و شورش در کشور هستند.

این مسوول در خاتمه ضمن بیان اینکه مردم ما همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند گفت: لازم است همه ملت ایران از هر قشری با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه سیاسی بزرگ دیگری خلق کرده و چشم دشمنان ایران اسلامی را کور کنند و با رهبر خود تجدید عهد و میثاق کنند.