در جلسه شورای اسلامی شهر اقبالیه صورت گرفت؛

بررسی نامه های واصله و لوایح ارائه شده توسط شهردار و مصوبات کمیسیونهای تخصصی شورا

شهردار اقبالیه گفت : راه اندازی سامانه فوریت های شهری در روز های آتی و اختصاص 2 هکتار زمین توسط شهرداری اقبالیه برای پارک کردن خودرو های سنگین.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو؛ جلسه سی و سوم اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه به همراه اکبر پور شهردار اقبالیه با بررسی نامه های واصله و مصوبات کمیسیونهای تخصصی شورا و بررسی لوایح ارائه شده توسط شهردار عصر روزگذشته(یک‌شنبه) در ساختمان شورای شهر اقبالیه برگزار شد.

علی بیگدلی رئیس شورای شهر اقبالیه در ابتدا با اشاره به حماسه ۹ دی و حضور به موقع مردم در صحنه و گرامیداشت شهدای فتنه ۸۸ که توسط عوامل فتنه از داخل و خارج کشور به شهادت رسیدن شروع هفته بصیرت را تبریک گفت .

بیگدلی در ادامه به لایحه ای که توسط شهردار با موضوع بهبود خدمات رسانی به شهروندان در خصوص جذب پیمانکار مناسب جهت لگه گیری ها جاده ها و کف پوش سطح پیاده روها اشاره کرد و گفت : با راه اندازه سامانه ۱۳۷ برای اولین بار در اقبالیه این مشکل به صورت کامل حل خواهد شد .
وی در ادامه گفت : راه اندازی سیستم فوق باعث کاهش ۵۰ درصدی مراجعات مردمی به شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه خواهد بود .

شهردار در ادامه با توضیحاتی در مورد سامانه ۱۳۷ اشاره کرد و گفت : این سامانه به طور کامل فوریت های شهری به صورت آنی پوشش خواهد داد .


در ادامه سخنگوی شورا با ارائه طرحی با عنوان حضور یک بانوی رابط در صحن شورا بیان کرد : به دلیل نبود یک خانم در اعضای شورا و سخت بودن عنوان کردن برخی مشکلات توسط بانوان شهر اقبالیه به اعضای آقای شورای شهر اقبالیه بهتر است یکی از بانوان شورای سابق یا معلمین بازنشسته یا کی از بانوان با سواد حاضر در مجموعه شهرداری برای ساعاتی در هفته در ساختمان شهرداری حضور داشته باشد تا برخی از بانوان بی سرپرست یا بد سرپرست و … به این خانم به عنوان رابط مراجعه کرده و مشکل خود را عنوان کنند.

در ادامه شهردار اقبالیه پیشنهادی مبنی بر استفاده از مسئول امور بانوان شهرداری اقبالیه برای این امر اشاره کرد و گفت برنامه ریزی ها و صحبت های لازمه در این مورد در هفته های آتی انجام خواهد گرفت .

شهردار اقبالیه با تشکر از امام جمعه شهر اقبالیه به خاطر دعوت از عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین به همراه هیئت همراه و بخشدار و نماینده استان قزوین به فواید حضور این مسئولین در شهر اقبالیه اشاره کرد و گفت : می توان به مواردی همچون پیگیری مشکلات مربوط به مجوز تپه باستانی ازسازمان میراث فرهنگی و پیگیری های مربوط به حل مشکلات مصلی بزرگ امام خمینی (ره)، فاضلاب شهری و احداث کمربندی در این شهر اشاره کرد .

شهردار در ادامه به موضوع حل مشکل پارک خودروهای سنگین در شهر اقبالیه اشاره کرد و گفت : برنامه ریزی برای اختصاص ۲ هکتار زمین و واگذاری آن به سازمان حمل نقل توسط شهرداری بزودی انجام خواهد شد.

۳,۱۲۰ total views, 14 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB