برگزاری مراسم هفتم شهید مدافع حرم حسین محمدی
برگزاری مراسم هفتم شهید مدافع حرم حسین محمدی

به گزارش خبرنگار نظامی پایگاه خبری شهر مینو؛ مراسم هفتمین روز شهادت شهید مدافع حرم لشکر فاطمیون «حسین محمدی» در مسجد صاحب الزمان (عج) شهرک چوبیندر قم برگزار شد. حجت الاسلام کرمی سخنران این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: عزت و جلال را خداوند برای شهدا قائل شده است و پیروی از راه […]

به گزارش خبرنگار نظامی پایگاه خبری شهر مینو؛ مراسم هفتمین روز شهادت شهید مدافع حرم لشکر فاطمیون «حسین محمدی» در مسجد صاحب الزمان (عج) شهرک چوبیندر قم برگزار شد.

حجت الاسلام کرمی سخنران این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: عزت و جلال را خداوند برای شهدا قائل شده است و پیروی از راه شهدا مایه عزت و سربلندی برای ما خواهد بود.

وی افزود: شهیدان برای آسایش و آرامش دیگران و برای دفاع از حقیقت و گسترش دین از جان عزیز خود می‌گذرند لذا وظیفه ماست که حافظ خون آنان باشیم.

لازم به ذکر است شهید حسین محمدی ۱۶ ساله تبعه افغانستان است که ۶ ماه قبل در درگیری با تکفیری‌ها در سوریه به شهادت رسید و پیکر مطهرش بعد از تفحص شناسایی به کشور بازگردانده شد.

پیکر این شهید والامقام بیستم اردیبهشت ماه ازمقابل امامزاده اسماعیل (ع) به سمت گلزار شهدای قزوین تشییع شد. خانواده شهید حسین محمدی درافغانستان زندگی می‌کنند، اما این شهید ساکن قزوین بوده است.

خبرنگار: حسین طاعتی