برگزاری همایش سبک زندگی و انقلابی بودن ویژه همسران کارکنان پایور/پیش بینی بیش از ۵۰۰ برنامه در استان به مناسبت دهه فجر
برگزاری همایش سبک زندگی و انقلابی بودن ویژه همسران کارکنان پایور/پیش بینی بیش از ۵۰۰ برنامه در استان به مناسبت دهه فجر

به گزارش خبرنگار اجتماعی شهرمینو؛ جهانبین ذهابی، جانشین تیپ ۱۱۶پیاده مکانیزه شهید صفوی پیش از ظهر امروز در نشست خبری فرماندهان نیروهای مسلح با اصحاب رسانه واقع در سالن جلسات قرارگاه عملیاتی لشکر ۱۶زرهی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام دهه فجر به تشریح برنامه‌های این ایام اشاره کرد و گفت : ایام الله […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی شهرمینو؛ جهانبین ذهابی، جانشین تیپ ۱۱۶پیاده مکانیزه شهید صفوی پیش از ظهر امروز در نشست خبری فرماندهان نیروهای مسلح با اصحاب رسانه واقع در سالن جلسات قرارگاه عملیاتی لشکر ۱۶زرهی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام دهه فجر به تشریح برنامه‌های این ایام اشاره کرد و گفت : ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و تجدید عهد با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است که انقلاب اسلامی با تقدیم شهدای عالیقدر در همه عرصه ها بویژه در نیروهای مسلح از جمله شهید نامجو، کلاهدوز، فکوری و صیادشیرازی و شهید بابایی مسیر خود را با موفقیت طی می کند.

این مسئول در ادامه بیان کرد : از جمله برنامه‌های دهه فجر می‌توان به حضور یگان‌های ویژه‌ نیروهای مسلح در مزارشهدا، دیدار فرماندهان نیروهای مسلح با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان‌های قزوین به منظور تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و امام راحل اشاره کرد.

وی ادامه داد: غبارروبی و گلباران مزار شهدا، حضور پرشور کارکنان ارتش در نماز جمعه، اهدای خون توسط کارکنان نیروهای مسلح، اعزام سخنران به مدارس، برگزاری محفل انس با قرآن، حضور کارکنان ارتش در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و برگزاری مسابقات دومیدانی از دیگر برنامه‌های ویژه‌ی‌ دهه فجر استان قزوین است.

جانشین تیپ ۱۱۶ پیاده مکانیزه شهید صفوی قرارگاه ۱۶ زرهی قزوین دیدار با خانواده شهیدان، جانبازان آزادگان سرافراز، برگزاری جشنواره دهه فجر در سالن اجتماعات ۲۹ فروردین ارتش و برگزاری مسابقات دو و میدانی از دیگر برنامه‌های لشکر ۱۶ زرهی قزوین است.

وی با اشاره به برگزاری همایش سبک زندگی و انقلابی بودن ویژه همسران کارکنان پایور گفت: اساس بنیاد جامعه خانواده است که اگر براساس اصول و منطق خاص اجرا شود بسیاری از مشکلات جامعه حل می شود.

در ادامه سرهنگ محمدی معاون هماهنگ کننده نیرور انتظامی اظهار کرد: برنامه های دهه فجر بر اساس مصوبه ستاد کل نیروهای مسلح در هر استان با محوریت یکی از نیروها انجام خواهد شد که در استان قزوین با محوریت ارتش پیش بینی شده است.

 

درادامه سرهنگ ابوالفضل طاهرخانی معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر استان قزوین گفت: اقتدار و عزت امروز ایران اسلامی مرهون خون شهداست و همه وظیفه داریم ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

وی در پایان گفت : ۵۰۰ عنوان برنامه در استان پیش بینی شده که ۲۰۰ عنوان برنامه از سوی سپاه صاحب الامر  استان تدارک دیده شده است.