بصیرت مردم آب سردی بر پیکرنحس عوامل فتنه ریخت / بصیرت نور افکنی است که در تاریکی راه را نشان میدهد
بصیرت مردم آب سردی بر پیکرنحس عوامل فتنه ریخت / بصیرت نور افکنی است که در تاریکی راه را نشان میدهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو ، با مطالعه رویدادها و حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ این موضوع برای ما اثبات شد که ارتباط مستقیم و همگرایی روشنی بین صحنه‌گردانان فتنه در غرب و اهالی فتنه ساز و فتنه‌گر در داخل کشور وجود داشته است.این پیوستگی خطرناک یک هدف مشترک و یک دغدغه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو ، با مطالعه رویدادها و حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ این موضوع برای ما اثبات شد که ارتباط مستقیم و همگرایی روشنی بین صحنه‌گردانان فتنه در غرب و اهالی فتنه ساز و فتنه‌گر در داخل کشور وجود داشته است.این پیوستگی خطرناک یک هدف مشترک و یک دغدغه مشترک داشت و آن هم عبور از انقلاب و نابودی آن بوده است. گردنه و پیچ خطرناکی که در سال ۸۸ به برکت  وجود دیده ‌بان بیدار نظام و مردم با بصیرت، انقلاب از آن عبور کرد در واقع برآیند و سرآمد فتنه‌هایی بود که استکبار جهانی در یک هماهنگی کامل با پیاده نظام خود با هدف در هم کوبیدن یا زاویه دادن انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب اسلامی دنبال می‌کرد تا آن را به سرانجام برساند.
حافظه تاریخی انقلاب قطعاً فتنه‌های بزرگی چون فتنه ملی‌گراها، فتنه منافقین، فتنه خلق مسلمان، فتنه فرهنگی و فتنه ۸۸ را از یاد نخواهد برد. همه این فتنه‌ها که حاوی راهبرد شوم بر علیه انقلاب بوده در مواجهه با ملت بزرگ و مردم قهرمان ایران اسلامی ناکارآمدی خود را نشان داد.
به مناسبت فرا رسیدن ایام تاریخی خنثی سازی فتنه و روز حماسه ۹ دی گفت‌وگوی سرهنگ محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین با شهر مینو تقدیم شما می شود.

تحلیل حضرتعالی در مورد فته ۸۸ چیست ؟
ورود فتنه گران و بازیگری و ایفای نقشه آنها به صورت آشکار یکی از ابعاد ننگین آن بود که موجب شد در فتنه ۸۸ ارزش های اساسی و سیاست های اصولی نظام مورد تخریب و حمله سران و عوامل فتنه قرار گرفت و حتی علیه بخشی از ساختارها و نهادهای نظام همچون بسیج ، تحرکاتی صورت گرفت .
فتنه ۸۸ فتنه ی ضد امنیتی بود ،  سردادن شعارهایی در ضدیت با اصل ولایت فقیه و شعارهایی مثل “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” حمله به برخی از پایگاه های بسیج در تهران و اقدام فتنه گران به ضرب و شتم نیروهای بسیجی و …   مواردی بود که ضد امنیتی بودن فتنه ۸۸ را ثابت کرد.و سران فتنه با  اجرای سناریوی انگلیسی ، آمریکایی  فتنه، عملا پیاده نظام دشمن شدند و در کف خیابان ها اقدامی ننگین را رقم زدند که با هدایت الهی رهبر فرزانه و بصیرت مثال زدنی مردم شریف ایران اسلامی در ۹ دی خنثی و مانند آب سردی بر پیکره نحس عوامل فتنه ریخته شد .

بسیج و سپاه در ایام فتنه و حماسه ۹ دی چگونه درخشید ؟
بسیج و سپاه عاشقانه در فتنه ۸۸ بر ریسمان ولایت چنگ زدند و بی آنکه هراسی از تند گویی های فتنه گران داشته باشند به دفاع از بنیان انقلاب اسلامی همت گماردند و حقیقا همچون سربازی مطیع ولایت در میدان مبارزه شجاعانه بر فتننه گران تاختند و هرگز اسیر هیاهوی فتنه گران نشدند و اقدام ارزشمند خنثی سازی فتنه کمتر از حضور در جبهه های مقدم دوران دفاع مقدس نبود.خط بسیج و سپاه امتداد خط سرخ شهداست.

مشارکت مردم قزوین و اقبالیه در این حماسه چگونه بود ؟
مردم قزوین و اقبالیه همانند سایر ملت ولایت مدار نقاط مختلف کشور ، ضمن محکوم کردن این اقدام ننگین با ایجاد وحدت و یکپارچگی با حضور در صحنه های مختلف به خصوص با حضور ارزشمند وبا بصیرت  خود در راهپیمایی ۹ دی نمایانگر انزجار و نفرت از سران فتنه و استکبار جهانی و حمایت همه جانبه از رکن اصلی نظام یعنی ولایت مطلقه فقیه را نشان دادند .

وظیفه جوانان و نوجوانان در مقابله با فتنه گران و پررنگ نشان دادن این حماسه چیست ؟
بصیرت نور افکنی است که در تاریکی راه را نشان میدهد لذا جوانانی که بیشتر در معرض تهاجم دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند باید ضمن ارزش گزاری به مصالح اسلامی و منافع ملی همچنان بر لزوم مقابله با فتنه گران تاکید نمایند و بیش از پیش با آگاه سازی و بصیرت گرایی خود را همیشه پیرو میراث شهدا بدانند و در مسیر انقلاب اسلامی خود را با الگو های اسلامی و انقلابی و با عنایت به منویات مقام معظم رهبری برای آینده انقلاب و مدیریت جامعه بسازند و کادر خوبی برای هدایت کشور باشند ان شاء الله …

 

کد خبر : ۱۱۴۵