به مناسبت ماه رمضان، ۱۲۰هزار غذای گرم در مناطق محروم توزیع شد
به مناسبت ماه رمضان، ۱۲۰هزار غذای گرم در مناطق محروم توزیع شد

هدایت‌الله صفری، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) قزوین با اشاره به برنامه‌های پیش بینی شده در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: سال گذشته ۱۶هزار نفر تحت پوشش بیمه و همچنین ۴۵ هزار کارت بهداشت در حوزه درمان و بهداشت در نظر گرفته شد. وی در ادامه افزود: هزینه ۱۸ میلیارد و ۶۲۷ میلیون ریال در […]

هدایت‌الله صفری، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) قزوین با اشاره به برنامه‌های پیش بینی شده در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: سال گذشته ۱۶هزار نفر تحت پوشش بیمه و همچنین ۴۵ هزار کارت بهداشت در حوزه درمان و بهداشت در نظر گرفته شد.

وی در ادامه افزود: هزینه ۱۸ میلیارد و ۶۲۷ میلیون ریال در زمینه مسائل فرهنگی، حمایت از  سه هزار و ۴۰۰ دانش‌آموز و ۸۰۰ دانشجو، دیدار و سرکشی از ۶هزار و ۱۰۰ خانواده در ماه رمضان از برنامه‌های شاخص اجرا شده در سال گذشته بود.

صفری با پیش بینی دیدار از ۹ هزار و ۴۰۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) توسط مسئولین و خیرین در سال جاری خاطرنشان کرد: آشنایی مدیر اجرایی با مشکلات، ایجاد عزت نفس و نشاط  در خانواده‌های محروم از فواید این طرح به شمار می‌آید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) قزوین در ادامه گفت: ارائه تصمیمات و خدمات در زمینه‌هایی مانند برق، آب و گاز، حل مشکلات اداری و ضمانت جهت دریافت وام بانکی اجرا می‌شود.

وی اهدای کمک‌های مالی را از دیگر مزایای طرح مفتاح‌الجنه خواند وعنوان کرد: سال گذشته ۸ میلیارد ریال از طرف نیکوکاران و خیران به مددجویان کمک شد.

این مسئول با اشاره به تحت تکفل قرار گرفتن یکهزار و ۳۲۵ ایتام و یکهزار و ۸۶ نفر در طرح محسنین برای سال گذشته، گفت: ایجاد ۸۸ پایگاه در اماکن مختلف مانند مساجد و پیش‌بینی جذب ۶ هزار حامی از اقدامات در دست اجراست.

صفری با اشاره به  توزیع ۱۱۷هزار غذای گرم و سبد کالا در سال گذشته اذعان داشت: در ماه رمضان سال جاری نیز پیش‌بینی شده که ۱۲۰هزار غذای گرم در قالب سفره‌های افطاری در استان به ویژه در روستاها و مناطق محروم توزیع شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص توزیع سبد غذایی گفت: ۱۵هزار سبد غذایی شامل برنج، روغن، خرما و.. .به ارزش ۸۰هزار تومان برای ماه مبارک رمضان در اختیار خانواده‌های تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

این مسئول با اشاره به اینکه امسال به نام “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” نامگذاری شده است، ابراز کرد: مسئولان و کارکنان کمیته امداد با تلاش و مشارکت خیران می‌توانند به یاری بهتر از محرومان و نیازمندان بپردازند.

منبع: شاخص

انتهای پیام/۱۰۰۰*