بوستان بانوان اقبالیه پروژه شاخص منطقه‌ای شهرستان قزوین معرفی شد
بوستان بانوان اقبالیه پروژه شاخص منطقه‌ای شهرستان قزوین معرفی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو ؛امید علیجانی مسؤول واحد طرح تفصیلی شهرداری شهر اقبالیه گفت: بوستان بانوان شهر اقبالیه با بررسی سازمان مسکن و شهرسازی استان قزوین و مناسب با معیارها به عنوان پروژه شاخص منطقه‌ای شهرستان قزوین معرفی شد. وی در رابطه با خدمات ارائه شده در بوستان بانوان شهر اقبالیه افزود: […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو ؛امید علیجانی مسؤول واحد طرح تفصیلی شهرداری شهر اقبالیه گفت: بوستان بانوان شهر اقبالیه با بررسی سازمان مسکن و شهرسازی استان قزوین و مناسب با معیارها به عنوان پروژه شاخص منطقه‌ای شهرستان قزوین معرفی شد.

وی در رابطه با خدمات ارائه شده در بوستان بانوان شهر اقبالیه افزود: این بوستان فضای تفریحی و امنی را برای بانوان این شهر فراهم می‌کند.

مسؤول واحد طرح تفصیلی شهرداری شهر اقبالیه ادامه داد: این بوستان که شامل تجهیزات داخلی، رفاهی و ادوات ورزشی و سلامتی بوده با اعتباری بیش از ۵ میلیارد ریال به عنوان نخستین بوستان بانوان در شهر اقبالیه به بهره‌برداری می‌رسد.

علیجانی تصریح کرد: این بوستان با همت و تلاش شهرداری شهر اقبالیه احداث شده و به طور قطعی با احداث این بوستان می توان نشاط را در این شهر ایجاد کرد.

وی با اشاره به تلاش مضاعف و همکاری و هماهنگی که بین مسئولان و مردم در شهر اقبالیه برای ساماندهی فضای شهری وجود دارد، خاطرنشان کرد: پیوند بین شهروند و شهرداری برای توزیع امکانات به نحو مطلوب دنبال می‌شود.

مسئول واحد طرح تفصیلی شهرداری شهر اقبالیه یادآور شد: احداث بوستان بانوان یک امکان مطلوب برای بانوان در زمینه فعالیت‌های تفریحی و ورزشی است.

علیجانی مطرح کرد: برای ساخت بوستان بانوان با موافقت وزارت راه و شهرسازی با تخصیص اعتبار از این سازمان تلاش می‌شود در موعد مقرر این بوستان مورد بهره‌برداری و استفاده شهروندان شهر اقبالیه قرار گیرد.

کدخبر: ۷۲/ع/۵۱

منبع : شهرداری