نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاهای آزاد قزوین:

تبیین لایه های ناگفته فتنه ۸۸ برای اقشار جامعه امری ضروری است

حجت الاسلام حیدری گفت:یکی از مهمترین مسائل که منجر به فتنه 88 شد عدم تمکین برخی ها به قانون بود. قطعا اگر آقایان به قانون که خودشان زمانی مجری آن بودند اهمیت می دادند وبه آن تمکین می کردند وتابع آن بودند فتنه 88 رخ نمی داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهر مینو ؛ حجت الاسلام حیدری نماینده  مقام معظم رهبری در دانشگاهای آزاد استان قزوین در مراسم ۹ دی که با حضور دانشجویان واساتید دردانشگاه آزاد تاکستان برگزار شد اظهار داشت: موضوع حادثه ۹دی این گونه نیست که از حافظه ها پاک شود، بلکه این موضوع مهم به مرور زمان هم،کم رنگ نمی شود

وی گفت:یکی از مهمترین مسائل که منجر به فتنه ۸۸ شد عدم تمکین برخی ها به قانون بود. قطعا اگر آقایان به قانون که خودشان زمانی مجری آن بودند اهمیت می دادند وبه آن تمکین می کردند وتابع آن بودند فتنه ۸۸ رخ نمی داد

این مسئول در ادامه تصریح کرد: رفتارهای ضد قانون و زننده افراد خاطی وسران فتنه را باید فراجناحی وفراحزبی دید.

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاهای آزاد استان قزوین بابیان اینکه تبیین لایه های ناگفته فتنه ۸۸ برای اقشار جامعه امری ضروری است گفت:  سران فتنه با توجه به فرصت طولانی که داشتند حتی بس از مشخص شدن وضعیت، اعلام موضع نکردند واین موضوع باعث شد تا چهره آنان در بین مردم شناخته شود.

حجت السلام حیدری در پایان تاکید کرد:در حوادثی از قبیل ۹دی، مردم با بصیرت و ولایت مدار ایران اسلامی نشان دادند پای آرمان های انقلاب تحت هر شرایطی ایستاده اند وهمواره باید شکر گذار چنین مردم بصیر وآگاه باشیم .

انتهای پیام / ر

۷۳۵ total views, 2 views todayپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB