صبح امروز صورت گرفت:

تجدید میثاق کارکنان سپاه امام سجاد(ع) قزوین با شهدای مدافع حرم استان قزوین

پاسداران و سربازان سپاه امام سجاد(ع) قزوین با حضور در گلزار شهدای قزوین و مزار شهیدان عباس بابایی، مدافعین حرم حجت اسدی و حمید سیاهکالی مرادی یاد و خاطره همه شهدا را گرامی داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو، صبح امروز پاسداران و سربازان سپاه امام سجاد(ع) قزوین با حضور در گلزار شهدای قزوین یاد و خاطره همه شهدا بخصوص شهدای مدافع حرم استان قزوین را گرامی داشتند.

سرهنگ محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در حاشیه این مراسم و گفت و گو با خبرنگار ما گفت: امروز از همه مردم بخصوص بسیجیان و پاسداران که رهروان شهدا هستند انتظار می رود تا با ادامه دادن راه سراسر سعادت شهیدان عزیز در حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی اهتمام ویژه داشته باشند.

 

وی افزود: همه ما مدیون شهدایی هستیم که در راه دفاع از آرمانهای امام و انقلاب و در دفاع از حریم ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی، از همه هستی خود گذشتند و جان باارزش خود را نثار کردند.

 

والدی یادآور شد: به فرموده امام خامنه ای(مدظله العالی) شهدا راه را به ما نشان می دهند و با شهدا می توان راه را پیدا کرد لذا شناخت ابعاد مختلف شهدا و مشی و روش زندگی نورانی آنها برای ما درسهای زیادی خواهد داشت.

 

۶۸۷ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB