ترامپ سوار بر الاغی که نتانیاهو افسارش را بر دست گرفته/حضور پرشور مردم انقلابی اقبالیه
ترامپ سوار بر الاغی که نتانیاهو افسارش را بر دست گرفته/حضور پرشور مردم انقلابی اقبالیه

به گزارش خبرگزاری شهر مینو؛ مردم شهر اقبالیه در راهپیمایی با‌شکوه ۲۲ بهمن پرشور تر از هر سال شرکت کردند. امروز مردم خیابان اصلی شهر را پر از جمعیت کرده بودند و مسئولین در کنار مردم هم‌پای مردم در این راهپیمایی پرشور حضور داشتند. در کنار این حضور حماسی، حضور نیروهای کلانتری اقبالیه برای امنیت […]

به گزارش خبرگزاری شهر مینو؛ مردم شهر اقبالیه در راهپیمایی با‌شکوه ۲۲ بهمن پرشور تر از هر سال شرکت کردند.
امروز مردم خیابان اصلی شهر را پر از جمعیت کرده بودند و مسئولین در کنار مردم هم‌پای مردم در این راهپیمایی پرشور حضور داشتند.


در کنار این حضور حماسی، حضور نیروهای کلانتری اقبالیه برای امنیت مردم  و آماده باش گردان‌های زیر ربط، آتش نشانی، هلال احمر و … هم به چشم میخورد.


در خلال راهپیمایی امروز مردم شهر، حضور ترامپ سوار بر الاغی که افسارش در دست نتانیاهو بود به چشم میخورد که جوانان خلاق شهر با تصویر ترامپ و نتانیاهو رقم زده بودند.


سخنرانی حجت الاسلام حسینی نماینده ی سابق مجلس درباره ی این حضور بی نظیر و با بصیرت مردم هم از دیگر حواشی این راهپیمایی بود.


حضور جانبازان هشت سال دفاع مقدس، ورزشکاران در رشته های مختلف رزمی، بسیجیان،دانشجویان و دانش آموزان، زن و مرد، پیر و جوان و همه اقشار مردم پرچم ایران به دست از زیبایی های مراسم انقلابی امروز بود.


نکته جالب توجه بنر‌ها و نوشته هایی بود که مردم با خود برای راهپیمائی آورده بودند. از مدیر دوتابعیتی گرفته تا اعتراض به بی مسئولیتی برخی مسئولان از جمله این نوشته ها بود.


جمعیت راهپیمائی کنندگان ۲۲بهمن سال ۹۶ در  نواحی مختلف و شهرستان قزوین از جمله شهر اقبالیه ۱۵۰۰۰نفر، محمود آباد نمونه ۳۰۰۰نفر، شهر رازمیان جمعیت ۶۰۰نفر، شهر رجائی دشت ۱۵۰۰نفر جمعیت، شهر معلم کلایه ۶۰۰ نفر بودند که حضور مسئولین و روحانیون نیز در تمامی مناطق پرشور بود .


امروز همه آمده بودند تا با حضورشان نشان دهند همیشه پای این انقلاب هستند حتی با وجود تحریم ها و وضعیت اقتصادی موجود راه امام و شهدا و ولایت ادامه دارد و با همین حماسه حضور، سیلی محکمی بر دهان یاوه گویان بزنند.

راهپیمائی ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ با قرائت بیانیه ای در همه شهرها تمام شد ولی راه انقلاب همچنان باقیست و باید همیشه مردم با آگاهی در همه صحنه هایی که حضورشان لازم است پرشور و باشکوه در میدان آماده باشند.