تنها رمز موفقیت در امور خارجی اطاعت از اوامر مقام معظم رهبری است
تنها رمز موفقیت در امور خارجی اطاعت از اوامر مقام معظم رهبری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو؛ دکتر محمد امیدی در مراسم نهضت روشنگری که شب گذشته در مسجد امیرالمومنین(ع) شهر اقبالیه به مناسبت دهه بصیرت با حضور مسوولین و مردم شهر برگزار شد، اظهار داشت : علت اینکه ما در عرصه نظامی موفق هستیم گوش به فرمان بودن اوامر مقام‌معظم رهبری است و عامل پیروزی ما هم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو؛ دکتر محمد امیدی در مراسم نهضت روشنگری که شب گذشته در مسجد امیرالمومنین(ع) شهر اقبالیه به مناسبت دهه بصیرت با حضور مسوولین و مردم شهر برگزار شد، اظهار داشت : علت اینکه ما در عرصه نظامی موفق هستیم گوش به فرمان بودن اوامر مقام‌معظم رهبری است و عامل پیروزی ما هم در دوران دفاع مقدس و هم امروز، همین تبعیت از ولایت فقیه می باشد.

امیدی در رابطه با علت آزادی سوریه بیان داشت : سوریه ازاد شد چون بشار اسد مطیع دستورات مقام معظم رهبری بودند، در مقابل علت وجود اکثر مشکلات داخلی همچون اقتصاد، عدم اطاعت از رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی می باشد.
دکتر محمد امیدی درباره ی تنها راه رسیدن به اهداف دشمن، نشانه گرفتن اعتقادات مردم ایران است، اظهار داشت:  استکبار جهانی بدنبال فتنه اندازی در کشورهای عراق و سوریه و تجزیه آن و به مراتب جدایی کردستان عراق، ترکیه و ایران می باشد، دشمنان با فتنه قومی قبلیه ای، در کشور ایران به جایی نمیرسند . آنها اعتقاد ما را نشانه گرفتند که اگر این اعتقاد از بین برود به همه ی اهدافشان خواهند رسید .

این مسئول در پایان تاکید کرد: تنها رمز موفقیت در امور خارجی اطاعت از مقام معظم رهبری است که مصداق بارز این موضوع مسئله جنگ های سوریه و عراق هست که با اطاعت از فرمایشات ولی امر مسلمین از تجزیه طلبی نجات یافتند.