تنها چیزی که مقابل فتنه ها می ایستد بصیرت است
تنها چیزی که مقابل فتنه ها می ایستد بصیرت است

به گزارشخبرنگار اجتماعی شهرمینو، مهدی صادق پور در همایش حماسه ماندگار ۹ دی که صبح امروز(چهارشنبه) در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد، اظهار داشت:نمونه این روز های سرنوشت ساز در تاریخ ایران اسلامی بی شمار است و آنچه باعث شد ۹ دی قدری متفاوت تر باشد این بود که برخی از خواص با اعمال […]

به گزارشخبرنگار اجتماعی شهرمینو، مهدی صادق پور در همایش حماسه ماندگار ۹ دی که صبح امروز(چهارشنبه) در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد، اظهار داشت:نمونه این روز های سرنوشت ساز در تاریخ ایران اسلامی بی شمار است و آنچه باعث شد ۹ دی قدری متفاوت تر باشد این بود که برخی از خواص با اعمال خود کاری کردند که فضا غبار آلود شده و حق از ناحق قابل شناسایی نباشد.

وی در ادامه گفت : اعمال برخی از مردم با هدایت خواص بی بصیرت باعث شد جمهوری اسلامی ایران ۸ ماه تلخی را تحمل کرده و از مسایل مهم انقلاب اسلامی دور بشود.

وی افزود: اگر مردم حماسه ۹ دی را نمی آفریدند، حادثه فتنه ۸۸ پایان نمی یافت.فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین با اشاره به عملکرد مردم انقلابی قزوین اضافه کرد: در این استان هم مانند سایر نقاط کشور انبوهی از مردم به نشانه اعتراض به فتنه در روز ۹ دی ۸۸ در خیابان شهدا تجمع کردند وو با شعارهایی همچون”خواص بی بصیرت، مایه ننگ ملت” و “هیهات من الذله” و برای مقابله با فتنه گران حاضر شدند.

 

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین گفت: با این اوصاف همه ی ما ثمره خواب و غفلت در سال ۸۸ را دیدیم و این حادثه باید درس عبرتی برای ما باشد که برای فتنه‌های بعدی آماده باشیم.

تنها چیزی که مقابل فتنه ها می ایستد بصیرت است


وی با بیان اینکه از این فتنه‌ها در آینده نیز خواهیم داشت ، تصریح کرد: وقتی امروز ما موفق به صدور بیداری و انقلاب اسلامی به کشور های اسلامی هستیم و وقتی در رتبه‌‎های بالای علمی و نظامی هستیم باید بدانیم که دشمنان ما هم از این موضوع آگاه هستند و برای ما نقشه دارند.

صادق پور خاطرنشان کرد: برای مقابله با فتنه باید ضمن بصیرت افزایی، مردم هم گوش به فرمان ولایت فقیه باشند زیرا این بصیرت است که جلوی هر نوع فتنه‌ای را در آینده می‌گیرد.

وی اظهار داشت: از تمامی مسوولان کشور انتظار داریم خود را وارد بازی های سیاسی نکنند و به فکر خدمت به آحاد مردم باشند.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین در پایان عنوان کرد: برخی از خواص و عناصر مدیریت کننده فتنه در سمت های مختلف هستن که از بردن نام فتنه پرهیز میکنند و آن را یک اختلاف سیاسی بین دو گروه میدانند در صورتی که باید آگاه باشند پشت پرده این فتنه چیزی جز استکبار جهانی نبوده است.