توجه ویژه شبکه قزوین به مطالبات مردمی در برنامه “بی‌حاشیه”
توجه ویژه شبکه قزوین به مطالبات مردمی در برنامه “بی‌حاشیه”

صدا و سیمای مرکز قزوین نگاه ویژه ای به انعکاس مطالبات، پرسش‌های مردمی و پاسخگویی مسئولان دارد.

حسن اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ما اظهار کرد: مشکلات شهری مردم در حوزه آب، راه، برق، گاز، مشکلات اشتغال، دغدغه‌های روستائیان، قاچاق کالا و همچنین توجه به نیازهای مردم در حوزه امرار معاش، کارآفرینی از مهمترین محورهای تولید در برنامه‌های شبکه قزوین است.

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین افزود: برنامه‌های «بی حاشیه»، «نبض»، «۱۶۲» «گفتگوی ویژه خبری» و «روی خط باشید» ویژه برنامه‌های زنده شبکه قزوین هستند که با نگاهی پژوهشگرانه، مسائل و موضوعات مربوط به مردم را در رسانه منعکس و پاسخ مسئولان به مطالبات مردم را پیگیری می‌کنند.

وی عنوان کرد: برنامه تلویزیونی «بی حاشیه» چهارشنبه‌ها ساعت ۲۱ با دعوت از مسئولان دستگاه‌های اجرایی، مشکلات و مسائل جاری استان را مورد بررسی قرار می‌دهد و همچنین برنامه تلویزیونی «نبض» روزهای زوج ساعت ۱۹ به بررسی مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استان می‌پردازد.

این مسئول بیان کرد: پرداخت به موضوعاتی همچون عنوان سال، حمایت از کالای ایرانی، راه اندازی صنایع کوچک و بزرگ، مشاغل خانگی، رونق صنعت گردشگری، نظارت بر بازار، کنترل قیمت‌ها، جلوگیری از گرانفروشی، اثر عدم افزایش قیمت تضمینی گندم و عدم اجرای الگوی کشت در کشاورزی استان از مهمترین موضوعات برنامه «بی حاشیه» و «نبض» در این حوزه است.

برنامه رادیویی «روی خط باشید»

وی تصریح کرد: برنامه تلویزیونی «۱۶۲» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۴۰ مطالبات مردم را در زمینه‌های اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی در قالب پیام صوتی، پیامک، فیلم و عکس مطرح و پیگیری و نتیجه آن را در گفتگو با مسئولین مربوطه در همین برنامه منعکس می‌کند.

اکبری ادامه داد: پرداخت به موضوعاتی همچون سهام عدالت، سبد کالا،مشکلات آسفالت شهری و روستایی و گرانی کالا، مهمترین بخش های برنامه «۱۶۲» در این مدت بوده است.

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: برنامه رادیویی «روی خط باشید» نیز هرروز ساعت ۹صبح به پیگیری مسائل و مشکلات شهری مردم استان بصورت ارتباط تلفنی می‌پردازد.

وی اضافه کرد: برنامه «گفتگوی ویژه خبری» سه شنبه‌ها بعد از خبر ساعت ۲۰ با دعوت از مسئولان و چهره های شاخص به بررسی موضوعات روز استان می‌پردازد.

این مسئول در پایان اذعان کرد:: صدا و سیمای مرکز قزوین با رصد تحولات و رویدادهای مربوط به استان، موضوعات بکر و ممتازی را برای تولید برنامه انتخاب و برای مخاطبان پخش می کند که انعکاس ظرفیت های قزوین در بخش اقتصاد مقاومتی و معرفی توانمندی های صنعتی ، اقتصادی و گردشگری قزوین از مهمترین مصادیق این امر است.

  • منبع خبر : صبح قزوین