توزیع گسترده کیسه های آرد در شهر کوهین و بخش های مختلف آن
توزیع گسترده کیسه های آرد در شهر کوهین و بخش های مختلف آن

به گزارش پایگاه خبری شهر مینو؛ علی نقی سیمیاری سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین گفت:  ماه گذشته  ۲ هزار و ۹۶۱ کیسه آرد در شهر کوهین و روستاهای اطراف این شهر توزیع شده است. این مقام مسئول با بیان این که مهم‌ترین رسالت شبکه تعاون روستایی ارائه خدمات به روستائیان و اعضا تشکل‌های زیرپوشش در چارچوب اهداف […]

به گزارش پایگاه خبری شهر مینو؛ علی نقی سیمیاری سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین گفت:  ماه گذشته  ۲ هزار و ۹۶۱ کیسه آرد در شهر کوهین و روستاهای اطراف این شهر توزیع شده است.

این مقام مسئول با بیان این که مهم‌ترین رسالت شبکه تعاون روستایی ارائه خدمات به روستائیان و اعضا تشکل‌های زیرپوشش در چارچوب اهداف و اساسنامه‌های تعاونی‌ها است اذعان کرد: سهمیه آرد در بخش های مختلف استان قزوین با توجه به تراکم جمعیت متفاوت بوده است.

وی ادامه داد: سهمیه شهرستان ها و شهرهای استان قزوین به شرح زیر است:  شهرستان قزوین ۱۳ هزار و ۹۴ کیسه، شهرستان البرز سه هزار و ۴۰۵ کیسه، کوهین ۲ هزار و ۹۶۱ کیسه، طارم سفلی یک هزار و ۷۹۸ کیسه، الموت شرقی یک هزار و ۶۵۰ کیسه و الموت غربی یک هزار و ۱۸۰ کیسه بوده است.

سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین با بیان این که توزیع آرد می تواند ثمره های فروانی داشته باشد اظهار کرد: از جمله فواید توزیع آرد در مناطق مختلف استان قزوین می توان به کاهش مصرف سوخت، کاهش رفت و آمد روستائیان به مرکز شهر و بخش‌های تابعه، صرفه جویی در وقت و هزینه روستائیان و همشهری های عزیز اشاره کرد.

علی نقی سیمیاری بااشاره به این که هدف و راهبرد ما در مسائل مختلف ایجاد فضایی آرام و کم هزینه برای هم نوعان و هم استانی های خود است ابراز کرد: راهبرد اصلی تعاونی روستایی و کشاورزی توزیع کالا‌های اساسی در مناطق محروم برای رفاه حال روستائیان و اقشار آسیب‌پذیر است.

خبرنگار: حسین طاعتی