جامعه روحانیت قزوین ۱۰۷ شهید تقدیم انقلاب کرده است
جامعه روحانیت قزوین ۱۰۷ شهید تقدیم انقلاب کرده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، معاونت طلاب ودانش آموختگان مرکز مدیریت حوزه علمیه به نقش مهم وتاثیر گزار روحانیت ودیگر شهدای روحانی در دفاع مقدس گفت: در دوران دفاع مقدس آن چیزی که برای همه مشهود بود نقش تاثیر گزار روحانیت در جبهه ها بود که این قشر توانسته بودند درمناطق عملیاتی نقش محوری […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، معاونت طلاب ودانش آموختگان مرکز مدیریت حوزه علمیه به نقش مهم وتاثیر گزار روحانیت ودیگر شهدای روحانی در دفاع مقدس گفت: در دوران دفاع مقدس آن چیزی که برای همه مشهود بود نقش تاثیر گزار روحانیت در جبهه ها بود که این قشر توانسته بودند درمناطق عملیاتی نقش محوری داشته باشند.

حجت الاسلام علاالدین صفی خانی خاطرنشان کرد: روحانیت در جبهه ها علاوه بر اینکه به مسایل دینی وتبلیغی خود در جبهه ها مشغول بود ولی از طرفی دیگر در اکثر عملیاتهای مهم نقش محوری واثرگزاری داشت وحتی در برخی از موارد با این قشر از روحانیون مشورت می کردند.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس بیان داشت: روحانیون شهید در کشور ودر استان قزوین که حدود ۴۰۰۰ شهید روحانی و صفی خانی: وجود بیش از ۱۰۷ روحانی وطلبه شهید قزوینی در دوران دفاع مقدس خود نشان دهنده این است که روحانیت در تمام عرصه های مختلف این نظام مقدس جمهوری اسلامی حضوری موثر داشته است.

IMG_1289

معاونت امور طلاب ودانش آموختگان مرکز مدیریت حوزه علمیه قزوین به فداکاری وایثار رزمندگان در ۸ سال جنگ تحمیلی بیان داشت: در ۸ سال جنگ تحمیلی آن چیزی که برای ملت ایران پیروزی به همراه داشت ایمان به خدا وتوسل به ائمه معصومین  ورهبری حضرت امام خمینی (ره) بود که توانست با همه کشورهایی که به صدام در این جنگ کمکهای تسلیحاتی ومادی می کردند فائق آید که باید شکر گزار باشیم.

حجت الاسلام صفی خانی ادامه داد: صدام وحزب بعث به خیال خود که می تواند برای این کشور برآمده از خون شهدا تسلط پیدا نماید ولی تمام نقشه های شوم آنان به سنگ خورد وملت ایران با اهدای شهدای ارزشمند وجانبازان در امنیت وآسایش مثال زدنی برخورداراست.

وی تصریح کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی با اقتدار در برابر هر گونه تهدیدی از سوی دشمنان آماده است وهمیشه گوش به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای است .

انتهای پیام/۱۰۰۰*