جشن میلاد سرداران کربلا  برگزار شد
جشن میلاد سرداران کربلا  برگزار شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری شهر مینو؛ همزمان با فرارسیدن ماه پر برکت شعبان ویژه برنامه جشن میلاد سه نور ولایت و امامت حضرت امام حسین (علیه‌السلام)، حضرت ابوالفضل العباس (علیه‌السلام) و حضرت زین العابدین (علیه‌السلام) در شهر محمود آباد نمونه برگزار شد. این مراسمات با حضور سخنرانان و مدیحه سرایان برجسته شهر محمود […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری شهر مینو؛ همزمان با فرارسیدن ماه پر برکت شعبان ویژه برنامه جشن میلاد سه نور ولایت و امامت حضرت امام حسین (علیه‌السلام)، حضرت ابوالفضل العباس (علیه‌السلام) و حضرت زین العابدین (علیه‌السلام) در شهر محمود آباد نمونه برگزار شد.

این مراسمات با حضور سخنرانان و مدیحه سرایان برجسته شهر محمود آباد نمونه و با حضور پر شور مردم ولایتمدار و دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت(علیه‌السلام) شهر محمود آباد نمونه و روستاهای اطراف برگزارشد.

این مراسمات جشن و سرور همراه با برنامه‌های متنوع شاد فرهنگی همراه و شور و شعف کودکانی که به همراه بزرگترها در برگزاری هرچه با شکوهتر جشن ولادت سرداران کربلا مشارکت داشتند، حال و هوای دیگری به این فضای معنوی بخشیده بود.

همچنین علاقه ‌مندان به خاندان عصمت و طهارت(علیه‌السلام)، همانند سنوات قبل به‌صورت خودجوش ضمن آذین‌ بندی و چراغانی معابر و کوچه‌های شهر با پخش شربت و شیرینی از شهروندان و هم نوعان خود پذیرایی کردند.

لازم به ذکر است در این مراسم از نام های حسین، ابوالفضل، عباس، سجاد و زین العابدین تجلیل شده و هدایایی به این عزیزان تقدیم شد.

گفتنی است مراسم جشن میلاد سرداران کربلا در سایر شهرهای استان قزوین و سراسر کشور نیز برگزار شد.

خبرنگار : حسین طاعتی