سپاه، سبب شکست استکبار و هراس رژیم صهیونیستی شده است
سپاه، سبب شکست استکبار و هراس رژیم صهیونیستی شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام حسین عدالتی شربیانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت و گو با خبرنگار شهر مینو اظهار داشت: سپاه نهادی است که با حضور فعال خود در زمینه های مختلف حافظ این نظام و انقلاب است و در عرصه کارهای فرهنگی و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، حجت الاسلام حسین عدالتی شربیانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت و گو با خبرنگار شهر مینو اظهار داشت: سپاه نهادی است که با حضور فعال خود در زمینه های مختلف حافظ این نظام و انقلاب است و در عرصه کارهای فرهنگی و بصیرت دهی مردم در داخل کشور اقدامات موثری انجام داده است.

وی افزود: بصیرت و دور اندیشی حضرت امام(ره) در تشکیل سپاه از جلوه‌های لطف و حمایت خداوند از ملت ایران به شمار می‌رود چرا که این نیروی جهادی و ایثارگر و برخاسته از متن مردم در دفاع از انقلاب اسلامی و مقابله موفق و پیروزمندانه با توطئه‌ها و فتنه ‌آفرینی‌های جبهه ضد انقلاب و معاندین نظام اسلامی این امر را ثابت کرده است.

عدالتی شربیانی یادآور شد: عرصه های اقتصادی، کشاورزی، انرژی های نو، دفاعی، علمی، پژوهشی و … از جمله فعالیت های این نهاد مقدس است که کمک بسیار عظیمی در رشد و شکوفایی کشور عزیزمان داشته است و همچنین نقش پر رنگی در این زمینه داشته است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین اظهار داشت: پروژه های که تا کنون در دست خارجی ها بوده و با منت کار می کردند را سپاه بر عهده گرفته که راه سازی، سد سازی، ایجاد تونل و… از جمله این اقدامات است.

این مسئول افزود: سپاه در عرصه سیاسی در دوران های مختلف این نظام ، با بصیرت دهی به مردم و تبیین رهنمودهای امام خمینی(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) وارد شد و نقش موثری در راهنمایی های مردم در بصیرت و حضور ملی در عرصه سیاسی  داشته است.

وی یادآور شد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با الهام از آموزه‌های دینی و انقلابی و تمسک به آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب و با حمایت از جبهه مقاومت اسلامی و ضد‌ صهیونیستی، سبب شکست استکبار و هراس رژیم صهیونیستی و رژیمهای خود فروخته منطقه را فراهم آورده است.

عدالتی شربیانی اذعان داشت: سپاه یک ارگان نظامی نیست بلکه ذوالابعاد است، ریشه و اساس سپاه حفظ از انقلاب و دستاوردهای آن است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین به سخنانی از امام (ره) و ام خامنه ای(مدظله العالی) اشاره کرد و گفت: امروز سپاه نمره قبولی از رهبر انقلاب گرفته است و در بین مردم از اعتماد بالایی برخوردار است و همچنین خاری در چشم دشمنان است و یکی از برنامه های دشمن ایجاد سپاه هراسی در جهان است.

وی در پایان گفت: با توجه به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری انشااله با همدلی دولت و ملت  انقلاب را در مسیر رشد و شکوفایی پیش ببریم و اطاعت کامل از رهبری داشته باشیم تا در میدان مبارزه فرهنگی پیروز باشیم.

انتهای پیام/۱۰۰۰*