حسین خانی از احداث مخزن ۵هزار متر مکعبی در محمودآباد نمونه خبر داد
حسین خانی از احداث مخزن ۵هزار متر مکعبی در محمودآباد نمونه خبر داد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ مدیران ، معاونین و کارشناسان آب و فاضلاب استان قزوین در جلسه ای به سوالات مردم شریف شهر محمودآباد نمونه در مصلی نماز جمعه این شهر پاسخ دادند. حسین خانی معاون مدیر کل اب و فاضلاب استان قزوین گفت: هر چه ما داریم از برکت وجود شهدای […]

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ مدیران ، معاونین و کارشناسان آب و فاضلاب استان قزوین در جلسه ای به سوالات مردم شریف شهر محمودآباد نمونه در مصلی نماز جمعه این شهر پاسخ دادند.

حسین خانی معاون مدیر کل اب و فاضلاب استان قزوین گفت: هر چه ما داریم از برکت وجود شهدای مدافع حرم، انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس بوده است. ما امنیتاین کشور را مدیون شهدا هستیم.

وی افزود: بین مسئولین و مردم شهر محمود آباد نمونه همدلی خاصی وجود دارد و این همدلی باعث پیشرفت شهر محمودآباد نمونه در زمینه های مختلف شده است.

حسین خانی ضمن اشاره به اهمیت آب و کمبودش در برخی تز نقاط کشور بیان کرد: در برخی از نقاط کشور با بحران کم آبی روبه رو شده ایم. مردم عزیز باید نهایت دقت در مصرف آب را داشته باشند تا بتوانیم این مرحله از کم آبی را به خوبی پشت سر بگذاریم.

معاون مدیر کل اب و فاضلاب استان قزوین اذعان کرد: بخش عمده ای از مصرف آب به بخش کشاورزی تعلق دارد با توجه به کاهش نزولات آسمانی در سال های اخیر کشاورزان باید در مصرف آب صرفه جویی نمایند تا با کمبود آب در زمینه کشاورزی و در زمینه های مختلف دیگر همچون صنعت، شرب خانگی وغیره روبه رو نشویم.

این مقام مسئول ادامه داد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظلله) باید نسبت به الگوی مصرف انرژی اصلاحاتی انجام شود. مردم عزیز می توانند با توجه به فرا رسیدن سال جدید فرهنگ درست مصرف را در بین اقوام خود شرح دهند تا در مصرف انرژی نهایت صرفه جویی انجام شود.

وی اظهار کرد: اجرای شبکه های فاظلاب شهر محمود آباد نمونه ۹۷ درصد پیشرفت داشته و ۳ درصد باقی مانده نیز در سال آینده تکمیل خواهد شد و در سال آینده به صورت کامل در اختیار شهروندان شهر محمود آباد نمونه قرار خواهد گرفت.

معاون مدیر کل اب و فاضلاب استان قزوین گفت: تصفیه بیوتی به وسیله سرمایه گذاران در شهر محمود آبادنمونه در حال اجرا طرح های اولیه می باشد. طرح تصفیه بیوتی جز اولین طرح هایی است که در سراسر کشور برگزار شده است.

وی افزود: علاوه بر اجرای طرح تصفیه بیوتی به کمک شهردار و شورای اسلامی شهر محمود آباد نمونه درصدد احداث مخزن ۵ هزار متر مکعبی هستیم که جز یکی از نیاز های شهر محمود آباد نمونه محسوب می شود.

این مقام مسئول ادامه داد: به امید خداوند متعال و همکاری همکاران آب و فاضلاب شهر محمود آبادنمونه، شهرداری و شورای این شهر مخزن ۵ هزار متر مکعبی در سال آینده احداث خواهد شد.

 

خبرنگار : حسین طاعتی