نماینده سابق مردم قزوین در مجلس؛

حضور مردم در صحنه و استکبار ستیزی انقلاب اسلامی از دلایل ماندگاری انقلاب است

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس بیان کرد: دشمنان در صدد هستند به واسطه بی‌عدالتی، فساد، بیکاری، تورم و گرانی مردم را از نظام و انقلاب ناامید کنند و مسوولین نظام در تمامی رده‌ها و مردم باید هوشیار باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ سید مرتضی حسینی نماینده سابق مردم قزوین در مجلس در سخنان بعد از راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر اقبالیه اظهار کرد: حضور مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث خوشنودی امام زمان(عج) و شادی مستضعفان جهان است و تمامی کسانی که دلبسته انقلاب اسلامی هستند از این حضور تماشایی مردم خوشحال‌اند.

وی مبارزه با استکبار را از دلایل ماندگاری انقلاب شکوهمند اسلامی برشمرد و اذعان داشت: امام خمینی(ره) با قیام خود دست آمریکا و ایادی آن را از ملت ایران و خاورمیانه برچید. انقلاب اسلامی برای خدا بود و تمامی مردم حاضر در صحنه برای خداوند آمدند و تمامی مسوولین و مردم پای این انقلاب خواهند ایستاد.

حسینی یادآور شد: آمریکا و انگلیس پیش از انقلاب هدایت خاورمیانه را بر عهده داشتند و باید از انقلاب اسلامی ناراضی باشند چراکه در گذشته تصمیم گیرندگان این مملکت بیگانگان بودند و پس از انقلاب تصمیم گیرندگان این نظام مردم هستند.

این مسوول تصریح کرد‌: امام راحل دست آمریکا را از مملکت قطع کرد و مقام معظم رهبری دست آمریکا را از خاورمیانه قطع می‌کند چراکه آمریکاییان در تلاش بدست گرفتن حاکمیت در خاورمیانه بودند و ما آمریکاییان را شکست دادیم.

وی خاطرنشان کرد: ۴۰ درصد تحریم‌های آمریکا اثرگذار بود و ۶۰ درصد دیگر بعلت واردات و صادرات نادرست، اختلاص‌ها و حقوق‌های نجومی مربوط به مسوولین نظام بوده است.

مرتضی حسینی عنوان کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مردم از نظام راضی‌اند و هرگز حاضر به نابودی نظام نیستند و لکن مردم از فساد و بی‌عدالتی ناراحتند.

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس ضمن اشاره به حضور تماشایی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: دشمنان در صدد هستند به واسطه بی‌عدالتی، فساد، بیکاری، تورم و گرانی مردم را از نظام و انقلاب ناامید کنند و مسوولین نظام در تمامی رده‌ها و مردم باید هوشیار باشند.

این مسوول اظهار داشت: مسوولین باید مقابل فساد و بی‌کاری را بگیرند، به توان داخلی تکیه کنند، امید به بیگانه نداشته باشند و از واردات بی‌مورد جلوگیری کنند. سال گذشته ۱۶ هزار میلیارد لوازم آرایشی بی‌کیفیت و مضر وارد خاک این مملکت شد این درحالی است که فقط ۸ هزار الی ۱۰ هزار میلیارد بودجه صرف عمران و آبادانی مملکت شده است.

وی ضمن بیان اینکه دشمن با دین ما مخالف است ادامه داد: دشمنان در دی ماه ۹۶ فرصت را غنیمت شمرده و وارد صحنه شدند البته ملت ایران بلافاصله توطئه دشمن را خنثی کرد چراکه ملت میداند این امنیت را مدیون انقلاب اسلامی است و ایران امن ترین کشور در میان کشورهای همسایه است.

حسینی مردم را از دیگر عوامل ماندگاری انقلاب دانست و افزود: حضور مردم در صحنه حافظ انقلاب و خنثی کننده توطئه دشمنان است. مردم همواره قدردان خدمت‌گذاران خود بوده‌اند و همواره حافظ اهمیت نظام هستند.

 

۲۶۳ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB