امام جمعه اقبالیه ؛

حمله موشکی طوری غافلگیرانه بود که فرصت هر گونه تصمیم گیری از دشنان را سلب کرد

سید مرتضی فاطمیان : اقدامی که سپاه انجام داد از هر حیث، اقدامی دقیق و انقلابی و حساب شده بود چرا که عمل نظامی در این سطح، قابلیت اجرایی پیچیده و تقریبا قریب به محال و دارای ریسک خطرناکی در ابعاد گوناگون دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو ؛ حجت الاسلام سید مرتضى فاطمیان امام جمعه شهر اقبالیه در خطبه‌های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته به مناسبت روز غرور آفرین قدس گفت: روز جهانی قدس در واقع روز مقابله با مستکبرانی همچون آمریکاست و همانطوری که امام خمینی  (ره) فرمودند؛ تکلیف همه مسلمین است که قدس شریف را آزاد کنند.

وی با اشاره به عکس العمل غرور آفرین،به هنگام وهوشمندانه سپاه، در حمله موشکی به مواضع تروریست‌های داعشی در سوریه گفت: همانطور که امام خامنه ای فرموده اند ؛ملت به دشمن سیلی خواهد زد. پاسخ موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اقدام تروریستی در تهران، در حالی موجی از شور و شادی و امید در میان اقشار مختلف مردم به وجود آورد که تنها چند روزی از حادثه تروریستی در مجلس و حرم امام خمینی(ره) و وعده سپاه مبنی بر تلافی و پاسخ قاطع و پشیمان کننده به آنان نگذشته بود.

امام جمعه اقبالیه در ادامه بیان کرد: اقدامی که سپاه انجام داد از هر حیث، اقدامی دقیق و انقلابی و حساب شده بود چرا که عمل نظامی در این سطح، قابلیت اجرایی پیچیده و تقریبا قریب به محال و دارای ریسک خطرناکی در ابعاد گوناگون دارد.
وی ضمن اشاره به حرکت دلیرانه‌ و انقلابی نیروهای سپاه خاطر نشان کرد: فرزندان دلیر ما به خوبی از پس این اقدام برآمدند و حتی آنرا خیلی کوچک و محدود عنوان کردند. در حالیکه کافی بود در این مسیر حدود ۷۰۰ کیلومتری ، یکی از موشکها از مدار کنترل خارج و با فاصله ای از هدف اصلی به زمین اصابت میکرد .

حجت الاسلام فاطمیان در ادامه بیان کرد: این که تمامی موشکهای شلیک شده با سرعت خیره کننده و دقیقا در نقطه هدف به زمین فرود آمدند، شبیه یک معجزه ای است که اراده پولادین مردان با ایمان و سلحشور ایران اسلامی در سطح جهان به نمایش میگذارد و باری دیگر «وَ ما رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ وَ لکِنَّ اللهَ رَمى»جبهه های حق علیه باطل را زنده کرد.

وی در ادامه اظهار کرد: این اقدام انقلابی و موفق که در این ۳۰ ساله اخیر پس از انقلاب اسلامی بی نظیر و بی سابقه بود، نه فقط اتاق فرمان نیروهای تروریستی داعشی را منهدم ساخت بلکه قلب حامیان قداره کش و زورگویشان یعنی اسرائیل و آمریکا و عربستان سعودی را نیز هدف قرار داد و به واقع سیلی
سنگینی به داعش بود که صدای آن را به خوبی و روشنی، اربابانشان شنیدند .

حجت الاسلام فاطمیان در ادامه گفت: این عمل، اقدامی متبحرانه و غافلگیرانه بود که فرصت هرگونه فکر و تصمیم گیری و عکس العملی را از آنان سلب کردو آنچه بر عظمت این حرکت نیروهای پاسدار ایران افزود و دشمن را نیز در حیرت گیج کننده ای قرار داد این بود که همزمان با نمایش اقتدار موشکی ، تجلی قدرت نظامی و اشراف اطلاعاتی توسط پهباد های ایرانی گوشه ای دیگر از اقتدار ایران اسلامی را به نمایش گذارد.

۸۰۶ total views, 2 views todayپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB