رئیس شورای شهر اقبالیه:

خدمات رسانی به همه مردم شهر اقبالیه باید به صورت یکسان ارائه شود

رئیس شورای شهر اقبالیه بیان کرد: اعضای شورای دوره پنجم بصورت انقلابی و مجاهدانه در تمام حوزه‌ها و برنامه ریزی شده با پرچم‌داری شهرداری فعالیت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی-اجتماعی شهرمینو؛ اولین دیدار مردمی شورا اسلامی، شهرداری و مسئولین شهر اقبالیه در مسجد امام صادق(ع) اقبالیه با حضور مردم، علی بیگدلی ریاست شورا، اعضا شورا، مهران اکبر‌پور شهردار اقبالیه و سایر مسئولین شهر برگزار گردید.

در این دیدار مردم منطقه آزادگان به بیان مشکلات خود پرداختند و شهردار و سایر مسئولین پاسخگوی سوالات مردم بودند.

رضا رحیم‌لو سخنگوی شورا شهر از ریاست شورا و سایر مسئولین و حاضرین در جلسه تشکر کرد.

در ادامه برنامه علی بیگدلی ریاست شورا مردم را ولی نعمت مسئولین دانست و افزود: یکی از وظایف مسئولین در ایجاد توسعه متوازن و توزیع متوازن است. دیدگاه، تفکر و نظر همه اعضا شورا و شهردار در توسعه متوازن به همراه توزیع متوازن در خدمات شهری است؛ چراکه باید خدمات یکسان به مردم ارائه شود.

بیگدلی اذعان کرد: دیدگاه اکبر پور توزیع متوازن خدمات شهری در محدوده آزادگان می‌باشد و آسفالت کردن و جدول کشی منطقه اکبرآباد در دستور کار شهرداری قرار دارد.

بیگدلی اظهار کرد: این مناطق بصورت غیرمجاز احداث شده است اما در یکسال گذشته بر اساس تفکر مسئولین استان و با توجه به تلاش شورا دوره چهارم مناطق خارج از محدوده شهری از خدمات محدوده شهری بهره‌مند شدند.

وی در ادامه از مسئولین حاضر در جلسه تشکر کرد و اکبر پور را فردی با دیدگاه، تفکر و عملکرد انقلابی دانست و گفت: شورا دوره پنجم بصورت انقلابی و مجاهدانه در تمام حوزه ها بصورت برنامه ریزی شده با پرچم‌داری شهرداری فعالیت خواهد کرد.

کد خبرنگار : ۷۵/۱۱/۷۱۳۲ش.م

۶۳۷ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB