خدمات پزشکی و درمانی رایگان به اهالی روستاهای بخش طارم سفلی ارائه شد
خدمات پزشکی و درمانی رایگان به اهالی روستاهای بخش طارم سفلی ارائه شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری شهر مینو؛ به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین به مدت دو روز خدمات پزشکی و درمانی رایگان به اهالی روستاهای بخش طارم سفلی ارائه شد. در این طرح خداپسندانه مردم شریف مناطق مختلف طارم سفلی برای رفع مشکلات بهداشتی و درمانی خود و پیشگیری از بیماری های […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری شهر مینو؛ به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین به مدت دو روز خدمات پزشکی و درمانی رایگان به اهالی روستاهای بخش طارم سفلی ارائه شد.

در این طرح خداپسندانه مردم شریف مناطق مختلف طارم سفلی برای رفع مشکلات بهداشتی و درمانی خود و پیشگیری از بیماری های مختلفی که سلامتیشان را به خطر می اندازد با دکتران حاذق به گفتگو و مشورت پرداختند.

با توجه به این که تحول در آموزش به بیمار برای رسیدن به نتیجه مطلوب درمانی و کاهش عوارض بیماری ها ضروری است ازاین رو تیم پزشکی به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین با هماهنگی های صورت گرفته به مدت دو روز در مناطق مختلف بخش طارم سفلی حضور یافتند که در همان ساعات اولیه بیماران زیادی را مورد درمان قرار داد .

تمامی بیماران خانم و اقایی که امروز مورد درمان قرار گرفته اند پزشک به صورت خصوصی مشکلات آنها را بررسی کرده و به آنان منتقل کرده است.

افرادی که نیز به درمان در مراحل بعدی نیازمند بودن را برای ادامه درمان راهنمایی های لازم را انجام دادند.

تمامی افرادی که از خدمات رایگان اعم از تنظیم فشار و سایر کارهای پزشکی استفاده کرده رضایت کاملی داشتند.

خبرنگار: حسین طاعتی